Bekir Aktan

Bekir Aktan

YazarDerleyen
8.7/10
88 Kişi
·
519
Okunma
·
2
Beğeni
·
822
Gösterim
Adı:
Bekir Aktan
Unvan:
Yazar
Oy... Maçka Yolları Taşlı,
Gel Uyu Kalem Kaşlı.
Ne Oldu Sana Yavrum,
Böyle Gözlerin Yaşlı.

Yukarı Gel Yukarı,
Irmağın Gözündeyim.
Eller Ne Derse Desin,
Ben Yine Peşindeyim.


Dereler Akar Akar,
Girişir Denizlere.
Kurban Olayım Yavrum,
O Sevdalı Gözlere.
Bekir Aktan
Sayfa 70 - Maviçatı yayınları
80 syf.
Ne zaman üzülsem veya canım sıkılsa, alırım elime ve başlarım okumaya... Bir bakarım ki gülüyorum. Ben her kitaptan keyif almışımdır. Ama bu kitabı her okuduğumda, her seferinde bir başka keyif aldım. Keşke daha çok hikayesi olsa...
72 syf.
·Beğendi·10/10
"Dede korkut hikayeleri"eski hikayeler olmasına rağmen bizlerde hiç eksilmeyen Dede Korkut Hikayeleri olarak kalacaktır. Çünkü hikayelerinin hepsi birbirinden güzel ve anlamlı. Okudum çok güzel çok beğendim. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
71 syf.
·Beğendi·10/10
En sevdiğim masallardandır; " Keloğlan Masalları." Masalların hepsini de çok beğendim çok güzel masallar vardı içerisinde. Hepsini de beğenerek okudum. Okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
88 syf.
·Beğendi·10/10
Çocuk şiirleri kitabı en güzel şiir kitabı olmuş bence. Hepsi birbirinden güzel ve anlamlı şiirler içeriyor. Okudum ve şiirlerin hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Tavsiye ederim. keyifliokumalar :)
96 syf.
·Beğendi·10/10
"Türkülerden seçmeler" adlı kitabını 5.sınıftayken ablam bana hediye etmişti ve okumamı istemişti, ben de onu kırmadım ve okudum. Çok güzel türküler vardı hepsi türküleri de çok beğendim. Bu kitabı okursanız bir şey kaybetmezsiniz. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
80 syf.
·Beğendi·10/10
Nasrettin Hoca'yı ve kitaplarını çok severim. Bu kitabında da çok güzel hikayeler vardı ve hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Bazı yerlerde güldürttü tabii okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
86 syf.
·Beğendi·10/10
Karagöz ve Hacivat çok güzel ve eğlenceli bir kitaptı. Her bir diyaloğu zevk alarak okudum konuşmaları hiç bitmesin istedim. Her yaşından insanlar okuyapılır bence. Okudum ve çok güzel buldum. Okumayanlara tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
71 syf.
·7/10
Turk edebiyatinin vazgecilmezi. Her çocuk Keloglan masallari ile büyümüştür. Her dilde farkli bir hikaye vardir. Ama bazi hikayeler ise cogu insan tarafindan bilinur. Bu kitapta Keloglan masallarindan bilinen orneklere yer verilmis.
86 syf.
·Puan vermedi
Kitabı sevdim kitap güzel ama karagözle hacivat'ı bulmak zor onları bulsak çok güzel kitap olucak. Tabi onları bulmak çok kolay arkadaşını seç tamam dır.

Yazarın biyografisi

Adı:
Bekir Aktan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 519 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 72 okur okuyacak.