Bekir Aktan

Yazar 8,9/10 · 51 Oy · 7 kitap · 203 okunma ·  2 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

2 okur beğendi.
51 puanlama · 0 alıntı
0 haber · 749 gösterim
203 okur kitaplarını okudu.
29 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
1 okur kitaplarını şu anda okuyor.
0 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Bekir Aktan'ın Resimleri Resim Ekle

Henüz yazara ait resim eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Bekir Aktan'ın Biyografisi

Yazar hakkında bilgi girilmedi.

Bekir Aktan sözleri ve alıntıları Alıntı Ekle

Henüz alıntı eklenmedi.
okurrr, Dede Korkut Hikayeleri'ni inceledi.
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Dede korkut hikayeleri"eski hikayeler olmasına rağmen bizlerde hiç eksilmeyen Dede Korkut Hikayeleri olarak kalacaktır. Çünkü hikayelerinin hepsi birbirinden güzel ve anlamlı. Okudum çok güzel çok beğendim. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)

Berra Nisa GENÇ, Nasrettin Hoca Hikayeleri'ni inceledi.
25 Kas 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ne zaman üzülsem veya canım sıkılsa, alırım elime ve başlarım okumaya... Bir bakarım ki gülüyorum. Ben her kitaptan keyif almışımdır. Ama bu kitabı her okuduğumda, her seferinde bir başka keyif aldım. Keşke daha çok hikayesi olsa...

okurrr, Çocuk Şiirleri'ni inceledi.
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çocuk şiirleri kitabı en güzel şiir kitabı olmuş bence. Hepsi birbirinden güzel ve anlamlı şiirler içeriyor. Okudum ve şiirlerin hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Tavsiye ederim. keyifliokumalar :)

okurrr, Türkülerden Seçmeler'i inceledi.
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

"Türkülerden seçmeler" adlı kitabını 5.sınıftayken ablam bana hediye etmişti ve okumamı istemişti, ben de onu kırmadım ve okudum. Çok güzel türküler vardı hepsi türküleri de çok beğendim. Bu kitabı okursanız bir şey kaybetmezsiniz. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)

okurrr, Keloğlan Masalları'ı inceledi.
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

En sevdiğim masallardandır; " Keloğlan Masalları." Masalların hepsini de çok beğendim çok güzel masallar vardı içerisinde. Hepsini de beğenerek okudum. Okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)

okurrr, Nasrettin Hoca Hikayeleri'ni inceledi.
10 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Nasrettin Hoca'yı ve kitaplarını çok severim. Bu kitabında da çok güzel hikayeler vardı ve hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Bazı yerlerde güldürttü tabii okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)

okurrr, Karagöz İle Hacivat'ı inceledi.
11 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Karagöz ve Hacivat çok güzel ve eğlenceli bir kitaptı. Her bir diyaloğu zevk alarak okudum konuşmaları hiç bitmesin istedim. Her yaşından insanlar okuyapılır bence. Okudum ve çok güzel buldum. Okumayanlara tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)

Filiz, Karagöz İle Hacivat'ı inceledi.
09 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çok eğlenerek okuyacağınız bir kitap.Karagöz ve Hacivatın çok eğlenceli diyaloglarını anlatıyor.Ben okurken çok zevk alarak okudum.Umarım sizde okurken benim kadar zevk alırsınız.Keyifli okumalar.

Anıl Kartal, Karagöz İle Hacivat'ı inceledi.
15 Oca 09:27 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitabı sevdim kitap güzel ama karagözle hacivat'ı bulmak zor onları bulsak çok güzel kitap olucak. Tabi onları bulmak çok kolay arkadaşını seç tamam dır.

Hacivat ve Karagöz'den sonra Tuzsuz Deli Bekir, Zenne, Bebe Rubi, Çelebi ve birçok isimleri içerisinde barındıran meşhur gölge oyunumuz olan Hacivat ve Karagöz Seçme Hikayeler kitabını herkese tavsiye ediyorum. Kitaba başladığınızda hem eğlenecek, gülecek hem de hoşça vakit geçirdiğinizi anlayacaksınız. Her gencin ve her insanın bu tür eserleri bilmesi, bilmiyorsa öğrenmesi, unutmuşsa hatırlaması gerekir düşüncesindeyim Saygılarımla... (Okuduğum yayınevi: Profil Kitap)