Bekir Aktan

Bekir Aktan

Yazar
8.8/10
59 Kişi
·
239
Okunma
·
2
Beğeni
·
772
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Ne zaman üzülsem veya canım sıkılsa, alırım elime ve başlarım okumaya... Bir bakarım ki gülüyorum. Ben her kitaptan keyif almışımdır. Ama bu kitabı her okuduğumda, her seferinde bir başka keyif aldım. Keşke daha çok hikayesi olsa...
"Dede korkut hikayeleri"eski hikayeler olmasına rağmen bizlerde hiç eksilmeyen Dede Korkut Hikayeleri olarak kalacaktır. Çünkü hikayelerinin hepsi birbirinden güzel ve anlamlı. Okudum çok güzel çok beğendim. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
Çocuk şiirleri kitabı en güzel şiir kitabı olmuş bence. Hepsi birbirinden güzel ve anlamlı şiirler içeriyor. Okudum ve şiirlerin hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Tavsiye ederim. keyifliokumalar :)
"Türkülerden seçmeler" adlı kitabını 5.sınıftayken ablam bana hediye etmişti ve okumamı istemişti, ben de onu kırmadım ve okudum. Çok güzel türküler vardı hepsi türküleri de çok beğendim. Bu kitabı okursanız bir şey kaybetmezsiniz. Tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
En sevdiğim masallardandır; " Keloğlan Masalları." Masalların hepsini de çok beğendim çok güzel masallar vardı içerisinde. Hepsini de beğenerek okudum. Okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
Nasrettin Hoca'yı ve kitaplarını çok severim. Bu kitabında da çok güzel hikayeler vardı ve hepsini ayrı ayrı çok beğendim. Bazı yerlerde güldürttü tabii okumaya değer bir kitap tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
Karagöz ve Hacivat çok güzel ve eğlenceli bir kitaptı. Her bir diyaloğu zevk alarak okudum konuşmaları hiç bitmesin istedim. Her yaşından insanlar okuyapılır bence. Okudum ve çok güzel buldum. Okumayanlara tavsiye ederim. Keyifli okumalar :)
Kitabı sevdim kitap güzel ama karagözle hacivat'ı bulmak zor onları bulsak çok güzel kitap olucak. Tabi onları bulmak çok kolay arkadaşını seç tamam dır.
Hacivat ve Karagöz'den sonra Tuzsuz Deli Bekir, Zenne, Bebe Rubi, Çelebi ve birçok isimleri içerisinde barındıran meşhur gölge oyunumuz olan Hacivat ve Karagöz Seçme Hikayeler kitabını herkese tavsiye ediyorum. Kitaba başladığınızda hem eğlenecek, gülecek hem de hoşça vakit geçirdiğinizi anlayacaksınız. Her gencin ve her insanın bu tür eserleri bilmesi, bilmiyorsa öğrenmesi, unutmuşsa hatırlaması gerekir düşüncesindeyim Saygılarımla... (Okuduğum yayınevi: Profil Kitap)

Yazarın biyografisi

Adı:
Bekir Aktan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 239 okur okudu.
  • 32 okur okuyacak.