Giriş Yap

Bülent Gardiyanoğlu

Yazar
7.9
679 Kişi
2.859
Okunma
207
Beğeni
20,6bin
Gösterim
Bu dünyada mutlu ve neşeli insanların genelde mutsuz ve yüzü asık hayat arkadaşları olur. Ya da yaratıcı,üretken, girişken insanların, yapamayız,olmaz başaramayız,nasıl öderiz diyen eşi olur. Siz her koşulda şükreden, yetinen biriyseniz genelde hayat arkadaşınız her ortamda bir kusur bulan,açık arayan, sorun çıkarmak için fırsat kollayan biri olabilir.
'Kadın' Olmayı Hatırlamak
'Kadın' Olmayı Hatırlamak
7.6/10 · 600 okunma
Birkaç günde ağır ağır icsellestirerek okuduğum bir kitap oldu. Yazarın önerileri ve verdigi bilgiler o kadar abartısız sakın güzel cümleler ki okurken ruhunuz sakinlesiyor. Kitabı okurken rekli kalemlerinizi yaninizda tütün zira altını cizeceginiz coook cümle var.
264 syf.
10/10
·
13 günde okudu
Bu kitap sayesinde efsane bir yazarla karşılaşmış bulundum. Çok beğendiğim bir kişisel gelişim kitabı oldu. Gerek akıcı ilerlemesiyle ve sade bir dille yazılması bakımından her kesimin okuyabileceği bir kitap olduğunu düşünüyorum. Kitapta hayatımızda yaşadığımız olumlu olumsuz...
Her Şey Hakikati Görmekle Başlar
Her Şey Hakikati Görmekle Başlar
8.5/10 · 385 okunma
113 syf.
·
Puan vermedi
Yazar samimi bir şekilde, kısa ve öz olarak uyanış sürecinin başlangıcını sohbet havasında aktarmış. Çok derin bir kişisel gelişim kitabı olduğu düşünülmemeli ama iç sesimizi, duygu ve düşüncelerimizi sorgulamaya bir davet niteliğinde diyebilirim.
Evrenin İlahi Dili / Uyanış
Evrenin İlahi Dili / Uyanış
7.6/10 · 483 okunma
23416
156 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.