Celalettin Uzuner

Celalettin UzunerHipnoterapi yazarı
Yazar
9.8/10
24 Kişi
47
Okunma
2
Beğeni
3.303
Görüntülenme

Celalettin Uzuner Yorumları ve İncelemeleri

Celalettin Uzuner yorumları ve incelemelerini, Celalettin Uzuner kitabı hakkındaki okur görüşlerini , Celalettin Uzuner puanlarını 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
440 syf.
·
Puan vermedi
·
16 günde okudu
Eğer yaptığınız şey olmuyorsa,başka bir şey deneyin.Denemeye devam ettikçe,başarıyı garanti altına alamasak da başarma şansımızı artırırız.Vazgeçerseniz kaybetmiş olursunuz.İşte NLP teknikleri zaten yapabildiğiniz şeyleri daha tutarlı bir şekilde yapabilmenizi ve başarılı düşünme stratejilerini yaşamın başka alanlarına da aktarabilmenizi sağlarSonuçta,hedefler,hayallerimizin ulaşılabilir halleridir.Harekete geçmezseniz başarılı olamazsınız.Dünyanızı değiştirmek istiyorsanız, zihninizi değiştirmelisiniz; içten dışa doğru...Ne yapabilirseniz, ya da neyi yapabileceğinizi düşlerseniz, hemen başlayın. Cesaret, üstün yetenek, güç ve sihirle bezenmiştir. Haydi hemen şimdi başlayın!" Goethe
NLP Teknikleri Koleksiyonu 1
NLP Teknikleri Koleksiyonu 1Celalettin Uzuner · Nar Ağacı Yayınları · 20215 okunma
464 syf.
·
Puan vermedi
·
21 günde okudu
Regresyon terapisi eğitimi aldığım hocamın önerdiği bu kitap terapilerim için farklı teknik bilgiler öğrenmemi sağladı. Farklı trans teknikleri, trans aşamaları, transtan çıkma ile ilgili detaylar, çapa ve NLP tekniklerinin yer aldığı harika bir hipnoterapi kitabı. Seanslarımda sık sık açıp bakmak isteyeceğim el altı kitabım olacak gibi duruyor :) Revifikasyon, kalibrasyon, abreksiyon gibi kavramları daha iyi bir şekilde anlayıp kavramama yardımcı olan bu kitabın yazarına çok teşekkür ediyorum.
A’dan Z’ye Hipnoterapi
A’dan Z’ye HipnoterapiCelalettin Uzuner · Nar Ağacı Yayınları · 05 okunma