Celeste Bradley

Celeste Bradley

Yazar
8.1/10
41 Kişi
·
95
Okunma
·
5
Beğeni
·
1.238
Gösterim
Adı:
Celeste Bradley
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
ABD, 1964
“Dünyada kötülük de var. Bu kötülük sana
değdiğinde seni değiştiriyor. Değerli bir şeyi kaybediyorsun.
Güçlüysen bunun içinden bilgeleşerek çıkabiliyorsun, fakat
çoğu zaman kaybediyorsun.
Simon’ın kadınlarla ilgili bildiği bir şey varsa bu da bazen
bizzat yalan söylüyor olsalar da yalancılara karşı şiddetli bir
alerjilerinin olduğuydu
Agatha tek parmağıyla onun ağzını kapatırken, “Bir çocuk, sevgilim,” dedi. “Senin çocuğun. Küçük. Çoğu zaman gürültülü. Çoğunlukla altı ıslak.”
Carriage Square ve Appleby’nin çalışanları burunlarını çekerek gelinin yanına dizilmişlerdi. Damadın tarafında ise gözyaşlarını saklamadan ağlamakta olan hırsızlar ve katillerden oluşan görülebilecek en tuhaf topluluk durmaktaydı.
Sen hem sonsun hem başlangıç.
Her gece yanında olmak istediğim
Ve her sabah nefesini duymak istediğimsin.
Hiç kalbimde bulunmadın ki
Bana dokunduğunda kalbimin atışını duyasın,
Öldüğüm zaman bu olacak pişmanlığım.
“Merhaba küçük kız,” diyebildi çatlak bir sesle. “Öldük mü biz şimdi?”
“Hayır sevgilim.” Agatha boğuk bir sesle fısıldıyordu. “Ben ölmek için fazla kötüyüm, sen de fazla iyi.”
“Kötü değil,” diye mırıldandı Simon yorgunluktan gözleri kararırken. “Sadece biraz acayip. Ama ben seni böyle seviyorum.”
352 syf.
·8/10
Akıcı ve renkli bir kitaptı. Üç günde bitirmiştim. Ama aynı yazarın Gönlünü Kimseye Kaptırma romanı sanki bu kitaptan daha iyi kurgulanmıştı. Serinin ikinci kitabı olan Hayallere Kapılma romanı da kötü değildi. Zevkle, büyük bir merakla okunabilecek romanlar arasında diyebilirim. Birinci serisi olan, Gönlünü Kimseye Kaptırma romanını okuduysanız bunu da okumalısınız. Serinin üçüncü kitabını da okumayı istiyorum.
432 syf.
·10/10
İradeli bir kadın, kardeşini bulmak uğruna bir sürü yalan... Bu roman sizi hem üzecek, hem de sizi bolca kahkaha tufanına boğacak derecede kaleme alınmıştır. Yazarın kalemiyle tanıştığım ilk romandı. Celeste Bradley olağanüstü olay örgüsüyle ilk defa okuduğum kitabıyla bile beni etkilemeyi başardı. Yalancılar Kulübü serisiyle gönlüme taht kurdu. Siz de kahkaha atmak istiyorsanız, biraz da olsa hüzünlü, duygusal romana ihtiyaç duyuyorsanız, mutlaka okuyun derim. Bu etkileyici, bana iyi zaman geçirten romanı kaleme aldığı için yazara teşekkür ederim ayrıca, Epsilon Yayınevine de kapak tasarımı için sonsuz teşekkürler...
352 syf.
·Beğendi·9/10
Yalancılar Kulübü serisinin 2. kitabı.serinin ilk kitabı``Gönlünü Kimseye Kaptırma``kadar değilse de, hoş,eğlenceli,yüzümde bir gülümseme ile okuduğum (yer yer o gülümseme kahkahalara döndü). bir roman..yazarın kesinlikle takipçisiyim..
432 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Kesinlikle muhteşem bir kitap.
Kaliteli bir historical romance. Bir çok zorluğa rağmen, insanın içini açan mutlu bir hikayesi var. Simon, james ve agatha'yı okumak süperdi. tavsiye ederim :)
454 syf.
·Beğendi·9/10
KURAL-3 : Asla Pişman Olma

Serinin en iyi kitabıydı diyebilirim. Okurken büyük keyif aldım. Heyecanlı, komik , gizemli ve daha bir sürü şey Kesinlikle tavsiye ediyorum.
454 syf.
·8 günde·Puan vermedi
Serinin 3.kitabını zor bitirdim açıkçası hep aynı hikaye gibi " sen kimsin ben kimim" olayı gibi hep bir gizleme hep bir şüphe ve peşinden koşma
Bu 3 kitaptan favori ikilim kesinlikle Agatha ve Simon. Diğer kitaplarda daha çok çıksınlar diye bekledim
454 syf.
·Puan vermedi
Güzel bir kitaptı. Okurken epey keyif aldım. Bazı yerlerde Phillipa yakalanacak diye bayağı gerildim. Özellikle de James ile içtikleri akşam :)

Sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitap. Tavsiye ederim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Celeste Bradley
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
ABD, 1964

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 95 okur okudu.
  • 21 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.