Cihan Erdem

Avcı yazarı
Yazar
7.6/10
119 Kişi
470
Okunma
30
Beğeni
4.149
Görüntülenme

Cihan Erdem Yorumları ve İncelemeleri

Cihan Erdem yorumları ve incelemelerini, Cihan Erdem kitabı hakkındaki okur görüşlerini , Cihan Erdem puanlarını 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
342 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
6 günde okudu
Kitabı ilk okuduğumda sıkıcı ve basit buldum. Sonrasından olaylar biraz gizem polisiye olması beni kitaba bağladı. Aşırı çok iyi çok beğendim diyemem ama kötü de diyemem. Bu kitap ile ilgili söyleyeceğim tek şey bazen engel gördüğümüz kusurlarımız sayesinde hayatta kalmayı ve başarı elde edebileceğimizi bilmemiz.
Cihan Erdem
Cihan Erdem
Avcı
Avcı
Avcı
AvcıCihan Erdem · Dokuz Yayınları · 2013186 okunma
312 syf.
·
Puan vermedi
·
6 günde okudu
İçinde aşk, cinayetler ve ünlü divan şairi Fuzuli ile ilgili bilgiler bulunduran bir roman. Hikayesi ilk sayfalarda su gibi akıp gidiyor ama 200. sayfa ve sonlarına doğru sıkıcılaşıyor... İyi okumalar
Aşkın Kusursuz Hamlesi
Aşkın Kusursuz HamlesiCihan Erdem · Fenomen Kitaplar · 201487 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Kitabın yarısına geldim,normal akışta ilerleyen kitap ,bilim kurguya geçti yaa şaka gibi. Zaten başında da çok saplantılı duygular vardı karakterde beğenmemiştim ancak yarım bırakmak istememiştim. İlk defa bir kitabı burada kötülüyorum kimse kusura bakmasın ama okumayın yani zaman kaybı. Kimseye önermiyorum.
Cellat
CellatCihan Erdem · Kaldırım Yayınları · 2017112 okunma
296 syf.
7/10 puan verdi
Cellat
Kitabı anlatmaya nereden başlayayım bilemiyorum ama şunu söylemem gerek ki kitabı okurken birçok yerde ağzım açık bir şekilde okudum çünkü kitapta sürekli ters köşe var ama bu ters köşeler o kadar çok ki sanki bir kitap içerisinde 3 kitap okuyormuşum gibi bir his yarattı bende ki bir nevi öyle çünkü kitabın içerisinde 3 olay mevcut ilk önce tarih kitabıymış gibi başlıyor sonrasında günümüze geliyoruz ardından bilim kurgu dünyasına gidiyoruz bu geçişleri biraz hızlı buldum doğrusu ama yalan söyleyemeyeceğim kitap oldukça akıcıydı ama bence anlatımı yetersizdi ve beni en çok hayal kırıklığına uğratan nokta sonuydu çünkü sonu kitaba göre oldukça saçma bitti benim hayal ettiğim sondan çok çok farklı ve çok çok pasif bir şekilde bitti puanımın büyük çoğunluğunu sonunun bu denli pasif bitmesinden kırıyorum ve kitabın konusunu kitabı okumayan birini anlatmak oldukça zor çünkü dediğim gibi birden fazla konu var içerisinde o yüzden merak edenlerinizin okumasını tavsiye ediyorum.
Cellat
Cellat
Cihan Erdem
Cihan Erdem
Cellat
CellatCihan Erdem · Ephesus Yayınları · 2014112 okunma
296 syf.
·
Puan vermedi
·
4 günde okudu
Benden ödünç aldığı kitapları -10 yıl sonra- geri getiren yiğenim, yazarın iki kitabını da benim sanarak pakete eklemiş. Kitapla böyle tanıştım. Fazla bi beklentim yoktu açıkçası. Elimde okuyacak kitap olmadığı için başladım, ve başladığım kitabı bitirmeden bırakamama huyum yüzünden okudum. Bazıları kitabın dilinin sade olduğunu söylemiş, bence bu sadelik değil basitlik, edebi değer yoksunluğu. İkincisi akıcı olduğu söylenmiş. Bence betimleme eksikliği büyüktü. Okurken o sahneyi gözümde canlandırabileceğim içerikten yoksundu. Tarihi bi kitap gibi başladı, günümüze bağladı, sonra da bilim kurguya döndü. Peki hakkını vereyim sonu biraz farklıydı ama kurguda büyük açıklar vardı ve bilim kurgu yazmak için bi bilgi birikimi olması gerektiğini düşünüyorum. Merak uyandırmadı. Hepsi sallama gibi geldi. Konudan konuya atladı. Sonuçta ne tarihi ne roman ne bilim kurgu olmadı. İlk yarısında, tam da dönüm noktasında kalmalıydı kitap. Şimdiye kadar beğenmediğim kitaplara hiç inceleme yapmamıştım ama buna dayanamadım. Okunur mu. Eh Yoklukta çerez niyetine. Okumaya gerek var mı. Sanmıyorum.
Cellat
CellatCihan Erdem · Kaldırım Yayınları · 2017112 okunma
328 syf.
·
Puan vermedi
·
3 günde okudu
O kadar kitap okudum hem böylesine akıcı, hem de dibine kadar saçma sapan başka bir kitap görmedim, duymadım.😅 Ne diyeceğimi bilemiyorum. Aksiyon desen var, din desen var, tarih var, aşk var, paralel evren var, tanrının güçlerini devrettiği insanlar, kıyametler, savaşlar, bilmediği bir ülkede aniden karar verip en iyi korunan müzeyi soyup çıkmak, hiçbir sanat tarih eğitimi olmadan yüzyıllar önce yapılmış resimlerdeki gizleri bir bakışta çözmek, katedraldeki kimsenin göremediği gizli bölmeyi 2 saniyede farketmek, mükemmel casusluk becerileri, ışınlanma becerisi, kanatlanıp uçmalar, yanarak ölüp iki gün sonra morgda uyanma ve bundan bir yıl sonra mükemmel bir fiziğe, okula gitmeden diplomaya, hastaneden çıktığı gün kentsel dönüşümle 4 daireye, doktordan hediye mini Cooper'a sahip olmak... Daha aklıma gelmeyen yüzlerce tesadüf, onlarca kurgunun karması. Gel vatandaş gel. Tarih, aşk, din, felsefe, sanat, aksiyon, bilim kurgu, kuantum ne ararsanız bu kitapta..😒 Söyleyeceklerim bu kadar.
Öfke
ÖfkeCihan Erdem · Dokuz Yayınları · 201349 okunma
Reklam
34 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.