Dale Archer

Dale Archer

Yazar
7.3/10
4 Kişi
·
11
Okunma
·
0
Beğeni
·
558
Gösterim
Adı:
Dale Archer
Unvan:
Psikiyatrist
Doğum:
Abd
Bir düşüncenin saplantı olarak tanımlanabilmesi için; o düşüncenin sizi strese sokması gerekir.
Televizyon reklamları, kitaplar ve filmler bir sevgiliniz yoksa başarısız olduğunuzu söylerler. Ne kadar büyük bir yalan! Yalnız kalmaktan zevk alma becerisi takdir edilmesi gereken bir özelliktir.
224 syf.
·Beğendi·7/10
Hepimiz kişisel özelliklerimiz nedeniyle eleştiriliyor ve öz eleştiri yapıyoruz.Genelde yıkıcı bir deneyim oluyor.Topluma ve cevremize uyum saglamak icin kendi kisiligimizi bastiriyor ve soluğu pisikolojik tedavilerde arıyoruz.Kitap uç noktalarda olmamak koşuluyla farkliliklarimizin bir akıl sağlığı bozukluğu degil bir lütuf olduğunu anlatmaya çalışıyor.
224 syf.
·6/10
Sahip olduğunuz kimi zaman kendinizce sorun ettiğiniz özellikleri olumlu yönde kullanarak, farklı bakış açolarıyla yaklaşmanızı sağlıyor tabi bahsedilen 8 durum icin de uç noktalarda olmanız gerekiyor, kitabın sonundaki testle başlıyorsunuz zaten.
224 syf.
·Beğendi·9/10
Uzunca bir dönem bipolar bozukluk tedavisinden kaçtım. Uzunca bir dönem kendime haksızlık yaptım. Kitabın konusunu bilmeden elime aldım. Okumaya başladığımdan itibaren kriz nasıl fırsata çevrilir büyük destek sağladı. Kitabın ardındaki testleri bir dönem sonra yeniden çözdüm. İyi derecede gelişmelere ve kendinizin farkına varmanıza yardımcı olacak bir kitap.
Bir çok ruhsal bozukluğun ilaçlarla değil zihinsel ve yaşamsal gücünüzle çözebileceğinizi size kanıtlar nitelikte.
224 syf.
Psikiyatrik sorunlarla ilgilenen ve müdahale noktasında yer alan bir meslek elemanı olarak kitabın hatalarla dolu olduğu gerçeğini göz ardı edemiyorum. İyi niyetle yaklaşırsam kitaba yapabileceğim tek iyi yorum, nasıl olursanız olun kendinizi olduğunuz gibi sevin mesajı vermeye çalışması olabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Dale Archer
Unvan:
Psikiyatrist
Doğum:
Abd

Yazar istatistikleri

  • 11 okur okudu.
  • 12 okur okuyacak.