Dolores Cannon

Dolores Cannon

Yazar
7.7/10
18 Kişi
·
34
Okunma
·
3
Beğeni
·
1518
Gösterim
Adı:
Dolores Cannon
Unvan:
Amerikalı Hipnoterapist, Regresyonist, Yazar
Doğum:
Louis , Missouri, Amerika Birleşik Devletleri, 15 Nisan 1931
Ölüm tarzı farklı olabilirken,ölümden sonra olanlar daima aynıydı. Böylece ölümden korkmak için hiçbir neden olmadığı sonucuna vardım. Biz bilinçaltı düzeyde neler olduğunu ve bizi neyin beklediğini biliyoruz.
Dolores Cannon
Sayfa 13 - Akaşa Yayınları
Gördüğünüz kader size aittir, o gökyüzünde oturup, "Sen şunu, sen de şunu yapacaksın," diye buyuran bir Tanrı tarafından belirlenmez. Kaderiniz tamamen size aittir, çünkü gideceğiniz
yolu siz kendiniz seçersiniz. Burada sözü edilen "siz"in, sizin erişebileceğinizden daha geniş bir bakış açısına sahip bir "siz" olduğunu da belirtmem gerekir. Her birimizin içinde, farkında
olduğumuzdan çok daha büyük bir parça vardır. Her birimiz kendi buz dağımızın sadece üstte görünen bölümüyüz ve kaderimizi seçen de bu buz dağının kendisidir. İşte bu yüzden "nahoş" diyebileceğiniz deneyimleri bir tanrıya, bulutların üzerinde oturan bir ilaha atfetmek çok kolaydır. "Sen sürüm sürüm sürünecek, feryat figan edeceksin, ama yanındaki varlık ihtişam dolu bir yaşamın tadını çıkaracak," diye buyuran birine... Durum kesinlikle böyle değildir. Bu durumda sadece kendi sınırlı perspektifimizden konuşuyor oluruz.
Dolores Cannon
Sayfa 58 - Akaşa Yayınları
Ölümle birlikte bilgelik de gelir. Fiziksel bedenin bırakılmasıyla birlikte yeni bir bilgi boyutu önümüzde açılır.
Dolores Cannon
Sayfa 14 - Akaşa Yayınları
Acı sadece bir derstir.İnsan boyutunda acıyı öğrendiğimizde çılgına döner, kendimizi kaybeder ve hemen o anda dışsal bir kaygı gösteririz. Oysa kendimizi o acıdan ayırıp konsantre olarak derinlere ulaştığımızda ve sabrettiğimizde onun üzerine yükselebiliriz.
Dolores Cannon
Sayfa 18 - Akaşa Yayınları
280 syf.
·18 günde·9/10
-Peki,cehennem hakkinda herhangi bir sey duydun mu?
+Yeniden dogmak istemememin nedeni bu.Cunku onun oldugu yer orasi.
-Yani yeniden dogmanin cehennem oldugunu mu soylemek istiyorsun?
+Dunyada olmak cehennem.
-Sana bunu kim soyledi?
+Konustugum ruhlar.Cunku devamli bir seyler yapiyorsun ve kendini incitiyorsun ve diger insanlari da incitiyorsun.Insan oldugun zaman kotu seyler yapiyorsun ve ruhlar bunlari yapmaz.Bu sekilde ogrenmen gerekiyor.Inciniyorsun ve ogreniyorsun.
277 syf.
·19 günde·9/10
tek kelime ile mukemmel bir kitap.ben icindekilerin dogru olduguna inaniyorum.olum korkusu olanlar icinde tavsiye ederim.hipnoz altindaki denekler yardimi ile olum,olumden sonra ruha neler oldugu anlatilmakta.

Yazarın biyografisi

Adı:
Dolores Cannon
Unvan:
Amerikalı Hipnoterapist, Regresyonist, Yazar
Doğum:
Louis , Missouri, Amerika Birleşik Devletleri, 15 Nisan 1931

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 34 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 37 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.