Edward S. Aarons

Edward S. Aarons

Yazar
7.8/10
4 Kişi
·
4
Okunma
·
2
Beğeni
·
532
Gösterim
Adı:
Edward S. Aarons
Tam adı:
Edward Sidney Aarons
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Philadelphia, Pennsylvania, ABD, 1916
Ölüm:
16 Haziran 1975
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
144 syf.
·Beğendi·9/10
Oldukça güzel bir polisiye roman. Henry Dana adında bir ressam bir gün metroda saldırıya uğrar ancak sağ kalır. Sonrasında ise yaptığı resimler yırtılır. Birinin Henry ile bir derdi vardır ve bu kişi de ressamın çok yakınındadır. Henry bu işten kurtulmak için adadaki evine gider ancak katil arkasında 2 ceset bırakmış ve peşinden gelmektedir. Oldukça güzel bir gerilim romanı olmuş. Hissiyatı çok güzel veriyor.
133 syf.
·Beğendi·7/10
Güzel bir Sam Durrell polisiyesi.
Edward S. Aarons hard-boiled türde güzel romanlar yazan bir yazar.
Dedektifimiz Sam Durrell, bir olayla ilgili olarak belli bir ortak yöne sahip şahısların öldürülmesi üzerine bu işi üzerine alır ve olaylar gelişir.
Devlet adına çalışırken başına gelenler ve eski dostlar arasında olayı çözmeye çalışır.
Aynı zamanda kitapta bir adet kısa hikaye daha var
Polisiye severlerin okurken zevk alacağı bir roman
189 syf.
·Beğendi·8/10
Güzel bir Sam Durell romanı. Cyclops adında bir füze atılacaktır, üzerinde atom silahları bulunmaktadır. Ancak projenin içindeki adamlardan biri olan Calvin Padgett kaçar, Rus ajanı olduğunu düşündüklerinden görevi Sam'e verirler. Bu arada kız kardeşi olan Deirdre ile tanışır. Acaba her şey yolunda gidecek ve rokete yapılan sabotaj engellenebilecek mi? Macera romanı sevenler için güzel bir kitap.
222 syf.
·Beğendi·7/10
Fena değil diyebileceğim bir Sam Durell romanı. KGB elemanı olan bir albay kız arkadaşı ile birlikte Amerika'ya iltica talebinde bulunur ve bu iş için Durell görevlendirilir. Çünkü daha önceden hayatını kurtarmıştır. Ancak Japonya'ya gittiğinde adama ulaşmanın tek yolunun kız olduğunu fark eder ve oradaki her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder. Acaba bu işin üstesinden gelebilecek midir Durell?

Yazarın biyografisi

Adı:
Edward S. Aarons
Tam adı:
Edward Sidney Aarons
Unvan:
Amerikalı yazar
Doğum:
Philadelphia, Pennsylvania, ABD, 1916
Ölüm:
16 Haziran 1975

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 4 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.