Elizabeth Kelly

Elizabeth Kelly

Yazar
5.1/10
28 Kişi
·
85
Okunma
·
2
Beğeni
·
783
Gösterim
Adı:
Elizabeth Kelly
Unvan:
Gazeteci, Yazar
Doğum:
Kanada
Onu yargılamaya hakkımız yok. Kadınlar kendilerini kurtaracak parlak,zırhlı şövalyelerden hoşlanır. Ne yazıkki senin zırhın biraz matlaşmış..
472 syf.
·2 günde·7/10
Bu romana nasıl yorum yapayım bilemiyorum. Şöyle söyleyeyim. Eğer benim gibi kapağa ve ismine aldanıp komedi diye elinize alırsanız hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu kitap'ta biraz çatlak bir ailede yaşanan dram anlatılıyor. Kendinizi böyle hazırlarsanız belki beğenebilirsiniz.
472 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Zaman geçirmek için mükemmel bir kitap. Bitirmek için sadece yarım güne ihtiyacınız var. Okuduğum için hiç pişman olmadım. Bence oldukça sempatik bir kitaptı, elbette yerine daha iyi kitaplar okunabilirdi ama iyi ki okumuşum.
%32 (147/472)
·1/10
Okumaya başlayınca yarım bıraktığım kitap çok çok az.Kitabı takastan almıştım.Arka sayfasında kahkahadan bahsediyor ama yüz küs ürüncü sayfaya zor geldim.Takastan almıştım takasa verdim.Zaman kaybı.
472 syf.
·6/10
Başlangıçta çok sıkıldım . Kitabın ortalarına doğru konu ilginçleşti. Hüzünlü bir roman...kitap kapağı ile roman örgüsü uyumsuz.kitap kapağı romanın duygusunu yansıtmıyor.
Kitabın arkasındaki eleştirmenler gülmekten kırılacağımızı yazmış. benim mimiğim bile oynamadı
yarım bırakmayı sevmememe rağmen kitabı maalesef yarım bıraktım:(
472 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Uzun zamandır bu kadar etkilendiğim bir kitap hatırlamıyorum.
İlk 200 sayfa ne olduğu belli olmayan çatlak bi aileyi okuyorsunuz tam bırakıcam artık yeter dediğim noktada kitap öyle bir açıldı ki zorlana zorlana okuduğum 200 sayfanın geri kalan 270 sayfasını aralıksız okudum.
Çok etkilendim. Öylesine çerezlik diye aldığım kitabın bu kadar beni saracağını düşünmemiştim. Kitap bittikten sonra içinize yumru oturuyor. Güzel bir film izlemiş gibi oluyorsunuz
Spoiler
Kitap, kardeşi mağarada suya atlarken peşinden atlarsa öleceğini bilen bir çocuğu anlatıyor. Kardeşi ve iki arkadaşı orda ölürken çocuk atlamadığı için hayatta kalıyor. Kardeşinin ölümüyle kardeşine aşırı düşkün olan annesi kalp sorunu yaşayıp ölüyor. Babası alkole vuruyor.
Bir anda her şeyini kaybetmiş olan baş karakter yıllarca kardeşinin peşinden atlamadığı için kendini suçlayıp biraz olsun işe yaramak için savaşa katılıyor... Hastaneye kaldırılıyor kendini kaybediyor. İşe yarar hissetmek için doktor oluyor...
472 syf.
·Puan vermedi
Plaj kitaplari vardir ya hani uzanirsin sezlonga etrafta bin turlu ses ve sen tum bu seslere ragmen okur gidersin kitabi.Bittiginde sana hicbisey katmaz ama zamanin guzel gecmistir.iste boyle bir kitap diyebilirim.Ama kotu cevirisi ve sıkıcı anlatimindan dolayi benim icin cok da akip gidemeyen bir kitap olmustu.Hatta oyleki evimin kitapliginda dahi birakmadim calistigim okulun kutuphanesine bagisladim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Elizabeth Kelly
Unvan:
Gazeteci, Yazar
Doğum:
Kanada

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 85 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 23 okur okuyacak.
  • 10 okur yarım bıraktı.