Fatih Murat Arsal

Yazar 8,6/10 · 875 Oy · 12 kitap · 2069 okunma ·  201 beğeni

Yazarın Bilgileri

  • Yazarın Adı:
    Fatih Murat Arsal
  • Unvan:
    Türk Yazar
  • Doğum:
    İstanbul 26 Aralık 1968

Yazar İstatistikleri

201 okur beğendi.
875 puanlama · 15 alıntı
1 haber · 17.132 gösterim
2.069 okur kitaplarını okudu.
777 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
21 okur kitaplarını şu anda okuyor.
6 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Fatih Murat Arsal'ın Biyografisi

Fatih Murat Arsal (FMarsal) kalbimizi ilk olarak internetten yayınladığı e-kitaplarıyla feth etti. Hikayeleri o kadar etkileyiciydi ki okurları kitap çıkarmasını istedi ve Fmarsal okurlarını kırmayarak Seni Sevmek İstemedim, Nefretten Sonra ve Yalnız Gözlerin için adlı romanlarını kitaplaştırdı. Kitaplar o kadar başarılıydı ki ünü Türkiye sınırlarını geçti.... Türkiye Cumhuriyeti'nin artık yeni bir yazarı oldu...

Fatih Murat Arsal'ın Kitapları Kitap Ekle

1. Seni Sevmek İstemedim (Tutku Serisi 2)
8,6/ 10  (101 Oy) ·  235 Okunma
2. Şahane Gelin (Zoraki Koca Serisi 1)
8,4/ 10  (100 Oy) ·  227 Okunma
3. Anlaşma (Zoraki Koca Serisi 4)
8,7/ 10  (92 Oy) ·  219 Okunma
4. Nefretten Sonra (Tutku Serisi 1)
8,5/ 10  (90 Oy) ·  201 Okunma
5. Zor Kadın (Zoraki Koca Serisi 3)
8,8/ 10  (76 Oy) ·  200 Okunma
6. Yalnız Gözlerin İçin (Tutku Serisi 3)
9,1/ 10  (89 Oy) ·  198 Okunma
7. Yemin (Zoraki Koca Serisi 2)
8,6/ 10  (79 Oy) ·  189 Okunma
8. Beni Bırakma (Tutku Serisi 4)
8,8/ 10  (74 Oy) ·  178 Okunma
11. Kusursuz Plan (Zoraki Gelin Serisi 2)
8,4/ 10  (40 Oy) ·  79 Okunma
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
20 Haz 00:57 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'Ama kalbim bana şunu diyor ki, sevdiğim erkeğin bir kolu, hatta iki bacağı olmasa bile ben onu yine koynuma alırdım. Yanıklar önemli şeyler değil. Önemli olan o derinin altında saklanmış olan vicdanı, yüreği, delikanlılığı...'

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
17 May 01:42 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"İnanıp inanmamak bir seçenek... Bazen insanlar bir şeylere inanma ihtiyacı duyarlar. İlahi bir güce hepimiz inanıyoruz ve o ilahi gücün yarattığı çok gizemli şeyler olduğunu da biliyoruz. Mesela bilmesek, mıknatısın bir gücü olduğunu kabul edemeyiz...."

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)
münüfe bahar, bir alıntı ekledi.
18 Kas 2014 · Kitabı okumayı düşünüyor · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

“Yani... beni rahat bir kız sanmayın. Sizinle çok güzel sohbet ettik. Ben... şu benimle ilgili sözlerinizden biraz ürksem de... hoşlandığımı gizleyecek değilim. Moralimi biraz olsun yerine getirdiniz. Belki de sırf bunun için öyle konuştunuz.”

“Kendini gerçekten çirkin mi görüyorsun?”

“Çirkin olmadığımı biliyorum. Ama ne annem ne de ablam kadar güzelim...”

Genç adam gülümsedi. “Bu hangi kişinin gözüyle baktığınla alakalı bir şey...” dedi duru bir tonla.

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsalİki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
13 Haz 04:40 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"...her rengin özü siyah ve beyazdır. Aşkın rengi de öyle sanırım... Bu resimde ressam en karamsar tonlarda bile aşkın hissedilebileceğini göstermek istemiş..."

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 325 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 325 - Ephesus Yayınları)
münüfe bahar, bir alıntı ekledi.
05 Kas 2014 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Onun o gözlerini gördünüz mü hiç?
İşte her şey YALNIZ GÖZLERİ İÇİN...

Yalnız Gözlerin İçin, Fatih Murat ArsalYalnız Gözlerin İçin, Fatih Murat Arsal
ebru tepe, bir alıntı ekledi.
02 Eki 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

''Ne halde olursan ol.'' diye sevgiyle mırıldandı. ''Yüzün kırışıklıklarla dolsa da .....Artık yürüyemeyecek kadar yaşlansan da...Bana böyle gülemeyecek kadar ağzında diş kalmasa da....Ben tek bir şeye sahip olsam yeter....Gözlerin....Bana gözlerin yeter sevgili karıcığım...O güzel gözlerin yeter.Yeter ki onlar bana hep böyle sevgiyle baksın...Bana hep böyle ışıldasın! Dünyada daha başka bir şey istemem.''

Yalnız Gözlerin İçin, Fatih Murat Arsal (Sayfa 776)Yalnız Gözlerin İçin, Fatih Murat Arsal (Sayfa 776)
Meryem Özalp, bir alıntı ekledi.
14 Eyl 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 10/10 puan

"..Neden hayırı cevap olarak kabul etmiyorsun.. Evetin daha güzel bir cevap olduğunu düşündüğümden olsa gerek.."

Yemin, Fatih Murat ArsalYemin, Fatih Murat Arsal
Bütün Alıntıları Göster

Fatih Murat Arsal ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

Bir gün bir sitede dolaşırken karşıma sürekli FMArsal kitapları çıkınca "Yazarı kim acaba, aaa aşk romanları yazıyor, yok artık hem de erkek yazar" diyerek tanıştığım Fatih Murat Arsal bana; dünyada hâlâ iyi insanların da olabileceğini, iyi yazmaktan öte iyi karakterli olmanın daha önemli olduğunu, en ufak bir kibir taşımadan herkese ağabey, arkadaş, dost olunabileceğini, bir gün bir yazarın çıkıp Türk aşk romanı yazarlarıyla ilgili bütün ön yargılarımı alt üst edebileceğini, hiç tanımadığım insanların da dost, arkadaş, kardeş olabileceklerini, sanal alemin o kadar da yalan alem olmadığını, gönüller bir olunca mesafelerin sadece teferruat olduğunu, kitapları ise; bir erkek yazarın da aşk romanı yazabileceğini, hem de çok daha güzelini yazabileceğini, çok isteyip de sonuna kadar mücadele edilirse imkansız diye bir şey olmadığını, en sert, kaba ve ulaşılmaz erkeğin bile zamanla değişip pamuk gibi olabileceğini, dostlar için gerekirse ölüme bile yürünebileceğini, bir kitabın bıkmadan usanmamadan diyalogları ezberleyecek kıvama gelene dek defalarca okunabileceğini ve hayali roman kahramanlarının gerçek olmasını isteyebileceğimi öğretti... Aşkı bir de erkeğin gözünden okumak istiyorsanız, okuyun derim pişman olmazsınız... Ama bağımlılık yapar o ayrı tabii...

Yazarın hiçbir kitabını henüz okumadım ama kafama takılan şey, neden bu kadar az tanınan bir yazar olduğu.

Büyülü bir kaleme sahip olan kitapları bağımlılık yapan bir yazar :) İçimizden biri aslında... Bizim yazarımız diyebilecek kadar okurlarına yakın, samimi, egosu, kibirli halleri hiç olmayan bir insan... Türkiye'de erkekler aşk kitabı mı yazarmış tabularını yıkan yazar... Kaleminden aşk dökülüyor, gerçek dostlukları gösteriyor...Ne yazsa okurum dediğim tek Türk yazar :) Siz hep yazın biz hep okuyalım :)

Bütün kitaplarını severek okuduğum bir yazar.Her kitabını en az iki kere okumuşumdur. Çünkü o kitaplar okumaya doyulmaz. İyi ki tanımışım böyle harika bir yazarı. Eğer hala bu muhteşem kitapları okumayan varsa çok şey kaybediyordur.

Yazar , bu yorumları görse ben neymişim be der.Abartmanın da bir ölçüsü olmalı.

Bir kitap tutkunu olarak hic türk yazarlarından roman okumazdım cünkü ask romanları yazabilmek cesaret ister bir gün kitap bakarken gördüm fatih murat arsal kitabını ilk okudugum kitabı seni sevmek istemedim oldu sonra arastırdım ve diger kitaplarınıda aldım harika bir yazar kendisi askı hic bu kadar heycanla sabırsızlıkla tutkuyla okumamıstım basarılarının devamını diliyorum kendisine ve heycanla kitaplarını bekliyorum

Kelimelerle anlatilmazki ! Hocam iyiki var olmaya devam edeceksiniz ve iyiki sizi tanimisim. Sizin sayenizde bir cok gönül dostu kazandim . Kitaplariniza zaten diyecek laf bulamiyorum sanirim konu 'Siz' olunca bizim dilimiz bağlaniyor.. Sadece şu kadarini söyleyim Bizi sizsiz birakmayin olur mu ?? Çünkü bağimlilik yaptiniz bizde hep böyle devam edin. Melekleriniz arkanizda ☺

İki renk aşk kesinlikle diğer kitaplarından çok farklı. keyifle okunan çok güzel bir kitaptı

Son dönemde okumaya başladığım bir türün en önemli yazarlarından olduğunu düşündüğüm Fatih Murat ARSAL; sıcak, duygusal, karşısındakini sahiplenen bizden karakterleri ile okurların gözünde yerli yazarları farklı bir noktaya taşımış, erkek yazarların da harika aşk romanları yazabileceğini kanıtlamış çok değerli bir kalemdir.
Yazarlık hayatında kısa zamanda yakalamış olduğu başarının yazmayı istediği sürece devam etmesini dilerim.

bütün kitaplardaki karakterleri bildiğiniz için bak şimdi şöyle şöyle olacak diyorsunuz ama yine de severek okuyorsunuz..hemşehrimle gurur duyuyorum :)