Fatih Murat Arsal

Yazar 8,5/10 · 1089 Oy · 13 kitap · 2656 okunma ·  249 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

249 okur beğendi.
1.089 puanlama · 35 alıntı
1 haber · 20.849 gösterim
2.656 okur kitaplarını okudu.
1.025 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
37 okur kitaplarını şu anda okuyor.
11 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Fatih Murat Arsal'ın Biyografisi

Fatih Murat Arsal (FMarsal) kalbimizi ilk olarak internetten yayınladığı e-kitaplarıyla feth etti. Hikayeleri o kadar etkileyiciydi ki okurları kitap çıkarmasını istedi ve Fmarsal okurlarını kırmayarak Seni Sevmek İstemedim, Nefretten Sonra ve Yalnız Gözlerin için adlı romanlarını kitaplaştırdı. Kitaplar o kadar başarılıydı ki ünü Türkiye sınırlarını geçti.... Türkiye Cumhuriyeti'nin artık yeni bir yazarı oldu...

Fatih Murat Arsal'ın Kitapları Kitap Ekle

1. Seni Sevmek İstemedim (Tutku Serisi 2)
8,5/ 10  (119 Oy) ·  289 Okunma
2. Şahane Gelin (Zoraki Koca Serisi 1)
8,3/ 10  (119 Oy) ·  284 Okunma
3. Anlaşma (Zoraki Koca Serisi 4)
8,5/ 10  (113 Oy) ·  279 Okunma
4. Yalnız Gözlerin İçin (Tutku Serisi 3)
9,0/ 10  (106 Oy) ·  253 Okunma
5. Nefretten Sonra (Tutku Serisi 1)
8,4/ 10  (106 Oy) ·  249 Okunma
6. Zor Kadın (Zoraki Koca Serisi 3)
8,8/ 10  (88 Oy) ·  240 Okunma
7. Yemin (Zoraki Koca Serisi 2)
8,7/ 10  (90 Oy) ·  235 Okunma
8. Beni Bırakma (Tutku Serisi 4)
8,8/ 10  (88 Oy) ·  217 Okunma
9. İki Renk Aşk (İkilem Serisi 1)
8,6/ 10  (82 Oy) ·  194 Okunma
11. Kusursuz Plan (Zoraki Gelin Serisi 2)
8,4/ 10  (54 Oy) ·  119 Okunma
12. İki Mükemmel Hata (İkilem Serisi 2)
8,0/ 10  (34 Oy) ·  63 Okunma
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
05 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"... Hatalarımız, ders aldığımız sürece bizi biz yapan şeylerdir."

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 161 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 161 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
20 Haz 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'Ama kalbim bana şunu diyor ki, sevdiğim erkeğin bir kolu, hatta iki bacağı olmasa bile ben onu yine koynuma alırdım. Yanıklar önemli şeyler değil. Önemli olan o derinin altında saklanmış olan vicdanı, yüreği, delikanlılığı...'

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
04 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"Bizler siz erkeklerden farklıyız. Cinsellik bizim için o kadar önemli değil. Önemli olan, bir erkeğin yanında ruhumuzun tatmin olması!"

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 116 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 116 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 13 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"Ciddiyim. Bence sevdiğine kavuşulamayınca, bunun tarifi aşk oluyor. Kavuşunca da sevgi..."

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 570 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 570 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
17 May 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"İnanıp inanmamak bir seçenek... Bazen insanlar bir şeylere inanma ihtiyacı duyarlar. İlahi bir güce hepimiz inanıyoruz ve o ilahi gücün yarattığı çok gizemli şeyler olduğunu da biliyoruz. Mesela bilmesek, mıknatısın bir gücü olduğunu kabul edemeyiz...."

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 14 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Herkesin Sınanacağı Bir Kendi Hikâyesi Vardır
Bu dünyada herkesin sınanacağı bir kendi hikâyesi vardır. Hikâyelerin hepsi, bir peri masalı gibi olmayabilirdi. Belki içlerinde birçok hata barındırarak başlayabilirdi. Ancak hikâyelerin hepsinin sonu kötü olacak diye bir şey yoktu.

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
münüfe bahar, bir alıntı ekledi.
18 Kas 2014 · Kitabı okumayı düşünüyor · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

“Yani... beni rahat bir kız sanmayın. Sizinle çok güzel sohbet ettik. Ben... şu benimle ilgili sözlerinizden biraz ürksem de... hoşlandığımı gizleyecek değilim. Moralimi biraz olsun yerine getirdiniz. Belki de sırf bunun için öyle konuştunuz.”

“Kendini gerçekten çirkin mi görüyorsun?”

“Çirkin olmadığımı biliyorum. Ama ne annem ne de ablam kadar güzelim...”

Genç adam gülümsedi. “Bu hangi kişinin gözüyle baktığınla alakalı bir şey...” dedi duru bir tonla.

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsalİki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 14 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Aşk ve Sevgi
"Demedim. Çünkü ben sana âşık değilim. Ben seni seviyorum. Aşk bir alev topu ise, sevgi onun arkada bıraktığı kordur. Alev zamanla söner yok olur gider. Ama kor uzun süre dayanır. Altı karıştırıldıkça daha da canlanır. Güçlenir... "

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 571 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 571 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 14 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Bazı Hataların Sonucu Mükemmele Ulaştırabilir
Yılmamak lazımdı. Yenilmemek, mücadele etmek gerekirdi. O ilahi gücün bilgisi dâhilinde, aslında sonu güzel olan, mutluluğa götüren ve her şeye rağmen mükemmel biten hatalar yapılabilirdi.

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Basım)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Basım)
Bütün Alıntıları Göster

Fatih Murat Arsal ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

Bir gün bir sitede dolaşırken karşıma sürekli FMArsal kitapları çıkınca "Yazarı kim acaba, aaa aşk romanları yazıyor, yok artık hem de erkek yazar" diyerek tanıştığım Fatih Murat Arsal bana; dünyada hâlâ iyi insanların da olabileceğini, iyi yazmaktan öte iyi karakterli olmanın daha önemli olduğunu, en ufak bir kibir taşımadan herkese ağabey, arkadaş, dost olunabileceğini, bir gün bir yazarın çıkıp Türk aşk romanı yazarlarıyla ilgili bütün ön yargılarımı alt üst edebileceğini, hiç tanımadığım insanların da dost, arkadaş, kardeş olabileceklerini, sanal alemin o kadar da yalan alem olmadığını, gönüller bir olunca mesafelerin sadece teferruat olduğunu, kitapları ise; bir erkek yazarın da aşk romanı yazabileceğini, hem de çok daha güzelini yazabileceğini, çok isteyip de sonuna kadar mücadele edilirse imkansız diye bir şey olmadığını, en sert, kaba ve ulaşılmaz erkeğin bile zamanla değişip pamuk gibi olabileceğini, dostlar için gerekirse ölüme bile yürünebileceğini, bir kitabın bıkmadan usanmamadan diyalogları ezberleyecek kıvama gelene dek defalarca okunabileceğini ve hayali roman kahramanlarının gerçek olmasını isteyebileceğimi öğretti... Aşkı bir de erkeğin gözünden okumak istiyorsanız, okuyun derim pişman olmazsınız... Ama bağımlılık yapar o ayrı tabii...

Büyülü bir kaleme sahip olan kitapları bağımlılık yapan bir yazar :) İçimizden biri aslında... Bizim yazarımız diyebilecek kadar okurlarına yakın, samimi, egosu, kibirli halleri hiç olmayan bir insan... Türkiye'de erkekler aşk kitabı mı yazarmış tabularını yıkan yazar... Kaleminden aşk dökülüyor, gerçek dostlukları gösteriyor...Ne yazsa okurum dediğim tek Türk yazar :) Siz hep yazın biz hep okuyalım :)

Bütün kitaplarını severek okuduğum bir yazar.Her kitabını en az iki kere okumuşumdur. Çünkü o kitaplar okumaya doyulmaz. İyi ki tanımışım böyle harika bir yazarı. Eğer hala bu muhteşem kitapları okumayan varsa çok şey kaybediyordur.

Yazarın hiçbir kitabını henüz okumadım ama kafama takılan şey, neden bu kadar az tanınan bir yazar olduğu.

Bir kitap tutkunu olarak hic türk yazarlarından roman okumazdım cünkü ask romanları yazabilmek cesaret ister bir gün kitap bakarken gördüm fatih murat arsal kitabını ilk okudugum kitabı seni sevmek istemedim oldu sonra arastırdım ve diger kitaplarınıda aldım harika bir yazar kendisi askı hic bu kadar heycanla sabırsızlıkla tutkuyla okumamıstım basarılarının devamını diliyorum kendisine ve heycanla kitaplarını bekliyorum

Kelimelerle anlatilmazki ! Hocam iyiki var olmaya devam edeceksiniz ve iyiki sizi tanimisim. Sizin sayenizde bir cok gönül dostu kazandim . Kitaplariniza zaten diyecek laf bulamiyorum sanirim konu 'Siz' olunca bizim dilimiz bağlaniyor.. Sadece şu kadarini söyleyim Bizi sizsiz birakmayin olur mu ?? Çünkü bağimlilik yaptiniz bizde hep böyle devam edin. Melekleriniz arkanizda ☺

İki renk aşk kesinlikle diğer kitaplarından çok farklı. keyifle okunan çok güzel bir kitaptı

Son dönemde okumaya başladığım bir türün en önemli yazarlarından olduğunu düşündüğüm Fatih Murat ARSAL; sıcak, duygusal, karşısındakini sahiplenen bizden karakterleri ile okurların gözünde yerli yazarları farklı bir noktaya taşımış, erkek yazarların da harika aşk romanları yazabileceğini kanıtlamış çok değerli bir kalemdir.
Yazarlık hayatında kısa zamanda yakalamış olduğu başarının yazmayı istediği sürece devam etmesini dilerim.

bütün kitaplardaki karakterleri bildiğiniz için bak şimdi şöyle şöyle olacak diyorsunuz ama yine de severek okuyorsunuz..hemşehrimle gurur duyuyorum :)

Bütün Yorumları Göster