Fatih Murat Arsal

Yazar 8,6/10 · 1207 Oy · 13 kitap · 2875 okunma ·  265 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

265 okur beğendi.
1.207 puanlama · 40 alıntı
1 haber · 21.923 gösterim
2.875 okur kitaplarını okudu.
1.124 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
43 okur kitaplarını şu anda okuyor.
11 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Fatih Murat Arsal'ın Biyografisi

Fatih Murat Arsal (FMarsal) kalbimizi ilk olarak internetten yayınladığı e-kitaplarıyla feth etti. Hikayeleri o kadar etkileyiciydi ki okurları kitap çıkarmasını istedi ve Fmarsal okurlarını kırmayarak Seni Sevmek İstemedim, Nefretten Sonra ve Yalnız Gözlerin için adlı romanlarını kitaplaştırdı. Kitaplar o kadar başarılıydı ki ünü Türkiye sınırlarını geçti.... Türkiye Cumhuriyeti'nin artık yeni bir yazarı oldu...

Fatih Murat Arsal'ın Kitapları Kitap Ekle

1. Seni Sevmek İstemedim (Tutku Serisi 2)
8,5/ 10  (130 Oy) ·  309 Okunma
2. Şahane Gelin (Zoraki Koca Serisi 1)
8,4/ 10  (130 Oy) ·  306 Okunma
3. Anlaşma (Zoraki Koca Serisi 4)
8,5/ 10  (121 Oy) ·  297 Okunma
4. Yalnız Gözlerin İçin (Tutku Serisi 3)
9,0/ 10  (119 Oy) ·  271 Okunma
5. Nefretten Sonra (Tutku Serisi 1)
8,4/ 10  (116 Oy) ·  269 Okunma
6. Zor Kadın (Zoraki Koca Serisi 3)
8,8/ 10  (97 Oy) ·  254 Okunma
7. Yemin (Zoraki Koca Serisi 2)
8,7/ 10  (99 Oy) ·  252 Okunma
8. Beni Bırakma (Tutku Serisi 4)
8,8/ 10  (97 Oy) ·  236 Okunma
9. İki Renk Aşk (İkilem Serisi 1)
8,6/ 10  (90 Oy) ·  213 Okunma
11. Kusursuz Plan (Zoraki Gelin Serisi 2)
8,5/ 10  (61 Oy) ·  131 Okunma
12. İki Mükemmel Hata (İkilem Serisi 2)
8,0/ 10  (38 Oy) ·  73 Okunma
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
05 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"... Hatalarımız, ders aldığımız sürece bizi biz yapan şeylerdir."

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 161 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 161 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
20 Haz 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

'Ama kalbim bana şunu diyor ki, sevdiğim erkeğin bir kolu, hatta iki bacağı olmasa bile ben onu yine koynuma alırdım. Yanıklar önemli şeyler değil. Önemli olan o derinin altında saklanmış olan vicdanı, yüreği, delikanlılığı...'

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 550 - Ephesus Yayınları)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
17 May 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"İnanıp inanmamak bir seçenek... Bazen insanlar bir şeylere inanma ihtiyacı duyarlar. İlahi bir güce hepimiz inanıyoruz ve o ilahi gücün yarattığı çok gizemli şeyler olduğunu da biliyoruz. Mesela bilmesek, mıknatısın bir gücü olduğunu kabul edemeyiz...."

İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)İki Renk Aşk, Fatih Murat Arsal (Sayfa 107 - Ephesus Yayınları)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
04 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"Bizler siz erkeklerden farklıyız. Cinsellik bizim için o kadar önemli değil. Önemli olan, bir erkeğin yanında ruhumuzun tatmin olması!"

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 116 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 116 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 13 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

"Ciddiyim. Bence sevdiğine kavuşulamayınca, bunun tarifi aşk oluyor. Kavuşunca da sevgi..."

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 570 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 570 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
22 Mar 15:08 · Kitabı okudu · 7/10 puan

“Sevgi nefretten bile güçlüymüş...”

Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 532 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 532 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
27 Mar 01:59 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Sevgi her şeyin üstesinden kolayca geliyordu...

Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 532 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 532 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
21 Mar 01:37 · Kitabı okudu · 7/10 puan

"Nefretten sonra gelen şeyin sevgi olduğunu söylerler..."

Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 531 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)Nefretten Sonra, Fatih Murat Arsal (Sayfa 531 - Ephesus Yayınları, 11. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
 14 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Herkesin Sınanacağı Bir Kendi Hikâyesi Vardır
Bu dünyada herkesin sınanacağı bir kendi hikâyesi vardır. Hikâyelerin hepsi, bir peri masalı gibi olmayabilirdi. Belki içlerinde birçok hata barındırarak başlayabilirdi. Ancak hikâyelerin hepsinin sonu kötü olacak diye bir şey yoktu.

İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)İki Mükemmel Hata, Fatih Murat Arsal (Sayfa 574 - Ephesus Yayınları, 3. Baskı)
Nur-AL, bir alıntı ekledi.
06 Nis 00:12 · Kitabı okudu · 7/10 puan

"Her acı bir gün unutulur Pınar. Eğer memnun isen her kötü şey aslında iyi bir şeydir."

Seni Sevmek İstemedim, Fatih Murat Arsal (Sayfa 505 - Ephesus Yayınları,12. Baskı)Seni Sevmek İstemedim, Fatih Murat Arsal (Sayfa 505 - Ephesus Yayınları,12. Baskı)
Bütün Alıntıları Göster

Fatih Murat Arsal ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

Bir gün bir sitede dolaşırken karşıma sürekli FMArsal kitapları çıkınca "Yazarı kim acaba, aaa aşk romanları yazıyor, yok artık hem de erkek yazar" diyerek tanıştığım Fatih Murat Arsal bana; dünyada hâlâ iyi insanların da olabileceğini, iyi yazmaktan öte iyi karakterli olmanın daha önemli olduğunu, en ufak bir kibir taşımadan herkese ağabey, arkadaş, dost olunabileceğini, bir gün bir yazarın çıkıp Türk aşk romanı yazarlarıyla ilgili bütün ön yargılarımı alt üst edebileceğini, hiç tanımadığım insanların da dost, arkadaş, kardeş olabileceklerini, sanal alemin o kadar da yalan alem olmadığını, gönüller bir olunca mesafelerin sadece teferruat olduğunu, kitapları ise; bir erkek yazarın da aşk romanı yazabileceğini, hem de çok daha güzelini yazabileceğini, çok isteyip de sonuna kadar mücadele edilirse imkansız diye bir şey olmadığını, en sert, kaba ve ulaşılmaz erkeğin bile zamanla değişip pamuk gibi olabileceğini, dostlar için gerekirse ölüme bile yürünebileceğini, bir kitabın bıkmadan usanmamadan diyalogları ezberleyecek kıvama gelene dek defalarca okunabileceğini ve hayali roman kahramanlarının gerçek olmasını isteyebileceğimi öğretti... Aşkı bir de erkeğin gözünden okumak istiyorsanız, okuyun derim pişman olmazsınız... Ama bağımlılık yapar o ayrı tabii...

Büyülü bir kaleme sahip olan kitapları bağımlılık yapan bir yazar :) İçimizden biri aslında... Bizim yazarımız diyebilecek kadar okurlarına yakın, samimi, egosu, kibirli halleri hiç olmayan bir insan... Türkiye'de erkekler aşk kitabı mı yazarmış tabularını yıkan yazar... Kaleminden aşk dökülüyor, gerçek dostlukları gösteriyor...Ne yazsa okurum dediğim tek Türk yazar :) Siz hep yazın biz hep okuyalım :)

Bütün kitaplarını severek okuduğum bir yazar.Her kitabını en az iki kere okumuşumdur. Çünkü o kitaplar okumaya doyulmaz. İyi ki tanımışım böyle harika bir yazarı. Eğer hala bu muhteşem kitapları okumayan varsa çok şey kaybediyordur.

Yazarın hiçbir kitabını henüz okumadım ama kafama takılan şey, neden bu kadar az tanınan bir yazar olduğu.

Bir kitap tutkunu olarak hic türk yazarlarından roman okumazdım cünkü ask romanları yazabilmek cesaret ister bir gün kitap bakarken gördüm fatih murat arsal kitabını ilk okudugum kitabı seni sevmek istemedim oldu sonra arastırdım ve diger kitaplarınıda aldım harika bir yazar kendisi askı hic bu kadar heycanla sabırsızlıkla tutkuyla okumamıstım basarılarının devamını diliyorum kendisine ve heycanla kitaplarını bekliyorum

Kelimelerle anlatilmazki ! Hocam iyiki var olmaya devam edeceksiniz ve iyiki sizi tanimisim. Sizin sayenizde bir cok gönül dostu kazandim . Kitaplariniza zaten diyecek laf bulamiyorum sanirim konu 'Siz' olunca bizim dilimiz bağlaniyor.. Sadece şu kadarini söyleyim Bizi sizsiz birakmayin olur mu ?? Çünkü bağimlilik yaptiniz bizde hep böyle devam edin. Melekleriniz arkanizda ☺

İki renk aşk kesinlikle diğer kitaplarından çok farklı. keyifle okunan çok güzel bir kitaptı

Son dönemde okumaya başladığım bir türün en önemli yazarlarından olduğunu düşündüğüm Fatih Murat ARSAL; sıcak, duygusal, karşısındakini sahiplenen bizden karakterleri ile okurların gözünde yerli yazarları farklı bir noktaya taşımış, erkek yazarların da harika aşk romanları yazabileceğini kanıtlamış çok değerli bir kalemdir.
Yazarlık hayatında kısa zamanda yakalamış olduğu başarının yazmayı istediği sürece devam etmesini dilerim.

bütün kitaplardaki karakterleri bildiğiniz için bak şimdi şöyle şöyle olacak diyorsunuz ama yine de severek okuyorsunuz..hemşehrimle gurur duyuyorum :)

Bütün Yorumları Göster