Fatih Aker

Fatih Aker

Yazar
5.4/10
27 Kişi
·
85
Okunma
·
1
Beğeni
·
717
Gösterim
Erkek dediğin böyle mal bir varlıktır. Sevgilisinin onu sevmediğini anlar, gider kızı aldatır ve durumu 1-1 yaptığını zannederek maça
asılmaya devam eder. Ulan kız seni sevmiyor,durum 1-0 değil, durum 10-0 maç bitmiş, seyirciler stadı terk etmiş.
Beraberlik golünü atmak için çok geç ama erkek bunu anlamaz, bunu kabul edemez, boş kaleye attığı golün sayılacağını zanneder.
Kendimi bir anda son günlerin popüler dizisindeki ‘Ezel’ gibi hissediyorum. ‘e-postalarını okumuyorum? Neden biliyor musun?
Çünkü tüm yaptıklarına rağmen, okursam inanırım.’
Atalarımız, dedelerimiz sağ olsun kız götürmek hâlâ marifet, o yolda yapılan her bir rezillik de mübah
Pavlov’un gerizekâlı köpeği gibi telefonun çalmasını bekliyorum, o salak köpek bile üçüncü aramada tatmin olmadığını görse başka kapıya dayanmayı akıl edebilirdi.
Her hafta sonu olduğu gibi, yine bir Cuma gecesi,
barda ergenlik duygularını bastıramayan veletler gibi iki kız etkileyeceğiz diye kendimizi cümle âleme rezil etmişiz
Gerçi benim motivasyonlarım onunkilerden daha saygı değer değil ve olayı ihtiyaç
meselesine çevirirsek konu yoruma bir hayli açık olur.
Bu derece yalnızlığı seven , insanları umursamayan , narsist ve egosantrik bir kişi olarak bu mizansende harcadığım enerji beni çok yoruyor.
239 syf.
·7/10
Okuyan Us Yayınları 'nın diz üstü edebiyatı serisini sevenler kadar sevmeyenler de var .Ama ben sevenlerdenim :) Anında bi kaç saat içinde bitebilen sanki arkadaşınla otururken almışsınız elinize kahveleri dedikodu yapıyorsunuz :) öyle yani :) Kitaba gelecek olursak . 1.si kitabın arkasını okuyup da merak etmeyen yoktur diye düşünüyorum.2. si Türkye'nin ilk mobil etkileşimli kitabi :) öyle diyorlar :) bölümlerin sonunda karekodlar var.Telefonunuza yüklediğiniz programla okutuyorsunuz ve hoooopppp o sayfadasınız.Örneğin bir youtube sayfası, bir resim, bir cafenin barın yeri... Neyse..kitabımızda birbirinin ciğerini bilen can ciğer kuzu sarması 2 genç var ve 1 kadına aşık oluyorlar. Bu 2 salak yarışa giriyorlar kadın için..Siz de bunların komik hallerine tanıklık ediyorsunuz işte :) hem kadın olarak söylüyorum..Erkek beyni nasıl çalışıyor görmüş oldum :) sevgiler
239 syf.
Eh işte denilebilecek, kolay biten bir kitap. Günümüz kitaplarının gerçekten bizim gibi ruhu Orta Asya'da kalmış insanlara hitap etmediğini bir kez daha anlamış olduk.

İki ayrı kişi anlattığı için bazen ''ne diyor ya bu'' tepkisi verebilirsiniz.
239 syf.
·Beğendi·8/10
Gülmekten gözlerimin yaşarmasına nail olan arkadaşımın yegane en sevdiğim hediyesi kitap kesinlikle fazlasıyla eğlenceli tek okuma asla yeterli gelmeyecek kadar süper bir dizüstü edebiyatı es geçmeyin. :)
239 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitabın arka kapağını okuduktan sonra merak etmeyecek kimse yoktur diye düşünüyorum. Beni kahkahalara boğmuştu, hemen okudum amma velakin beklentimi karşılamadı. Çok iyi bir kitap diyemeyeceğim. İki arkadaşın bir kızı elde etme çabalarına ve aptallıklarına gülümsüyorsunuz, olay bu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Fatih Aker
Unvan:
Roman Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 85 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.