Habbab Çetin Akdeniz

Yazar 9,1/10 · 7 Oy · 2 kitap · 21 okunma ·  4 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

4 okur beğendi.
7 puanlama · 1 alıntı
0 haber · 1.472 gösterim
21 okur kitaplarını okudu.
24 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
1 okur kitaplarını şu anda okuyor.
0 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Habbab Çetin Akdeniz'in Resimleri Resim Ekle

Henüz yazara ait resim eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Habbab Çetin Akdeniz'in Biyografisi

Yazar 1970 yılında Van'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Adana'da tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesini kazandı. Bu yıllarda amotör olarak çıkardığı "Genç Ses" isimli öğrenci dergisinde yazı ve makaleler kaeleme aldı. 2003 yılında ilk kitabı olan "Aşk Zamanı" 2008 yıllında "Giyotindeki Şizofren" adlı kiyapları yayınlandı. İki erkek ve bir kız çocuk babası olan Habbap Çetin Akdeniz halen İstanbul'da iakmet ediyor.
to__jannah, bir alıntı ekledi.
 27 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Go cehennem!
Gardiyanlar Esedullah'ı halsiz düşene kadar dövüyorlar. Ellerini başının üstünden duvardaki halkalarla kelepçeliyorlar. Dışarı çıkar çıkmaz gardiyanlardan biri benimle göz göze geliyor ve go bek diyerek bağırıyor. Gözlerimden çaresizliğin yaşları boşalıyor. Sözcükler boğazıma düğümlenerek çıkıyor.
Go cehennem!
Gardiyanlardan biri okuduğum bu lanet üzerine bana hücum ediyor ama dışarıdan gelen şefleri ona engel olarak Abdurreşid'e yöneliyor. Esedullah'ın, Abdurreşid'in ve Qari Saab'ın kapısı kapatılıyor. Altı gün boyunca tecrit ediliyorlar. Esedullah ikinci gün askıdan indiriliyor fakat elindeki kelepçeler çıkarılmıyor..

Guantanamo Pakistan, Habbab Çetin Akdeniz (Sayfa 84 - Ark yayınevi)Guantanamo Pakistan, Habbab Çetin Akdeniz (Sayfa 84 - Ark yayınevi)

Habbab Çetin Akdeniz ile iligli okur yorumları Yorum Ekle

Henüz yorum eklenmedi.