Hakan Büyükdere

Hayatınızı Değiştirecek Öyküler yazarı
Yazar
7.8/10
85 Kişi
404
Okunma
7
Beğeni
4.200
Görüntülenme

Hakkında

28 Ocak 1964 yılında Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu Poyralı'da, orta okulu da Pınarhisar ilçesinde bitirdikten sonra lise öğrenimine önce Edirne Erkek Öğretmen Lisesi'nde başlamış ve 1980 yılında Sakarya Arifiye Öğretmen Lisesi'nden mezun olmuştur. 1986 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan yazarımız; 1987 yılında öğretmenlik mesleğine Artvin'in Ardanuç ilçesinde başlamış ve daha sonra 1992 yılında doğum yeri olan Kırklareli'ne görevle gelmiştir. 1996'dan bu yana Atatürk Lisesi'nde mesleğini sürdürmektedir. Kendisinin yayınlanmış iki kitabı dışında halen üzerinde çalıştığı; Tiyatro oyunları ve özgün hikayeleri bulunmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Unvan:
Türk yazar, şair, eğitimci
Doğum:
Demirköy, Kırklareli, 28 Ocak 1964

Okurlar

7 okur beğendi.
404 okur okudu.
7 okur okuyor.
89 okur okuyacak.
6 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Okyanusların diplerini delik deşik ettik,keşfetmediğimiz yeryüzü köşesi kalmadı;gözlerimizi yukarılara çevirdik ve orada ne olup bittiğini de anladık.Bir tek biz kaldık çözemediğimiz...Ne kendimizi anladık ne de tam manasıyla diğer insanları.
Okyanusların diplerini delik deşik ettik, keşfetmediğimiz yeryüzü köşesi kalmadı; gözlerimizi yukarılara çevirdik ve orada ne olup bittiğini de anladık. Bir tek biz kaldık çözemediğimiz... Ne kendimizi anladık ne de tam manasıyla diğer insanları.
Sayfa 30
Reklam
Reklam