1000Kitap Logosu
Hamdi Kalyoncu

Hamdi Kalyoncu

Yazar
Editör
BEĞEN
TAKİP ET
6.6
103 Kişi
335
Okunma
35
Beğeni
2.567
Gösterim
Unvan
Psikiyatri Uzmanı ve Yazar
Doğum
Trabzon, 1951
Yaşamı
1951 yılında, Trabzon'da doğdu. Psikiyatri Uzmanı. 1975 yılıAtatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Halen özel bir hastanede hizmet vermekte. Psikiyatri Uzmanı Dr. Kalyoncu; halen psikiyatri eksenli araştırma, inceleme ve yorum kitapları üzerine çalışmalarını sürdürmekte.
Erkeği Yönetme Sanatı
OKUYACAKLARIMA EKLE
Erkeği Yönetme Sanatı
OKUYACAKLARIMA EKLE
Erkekler Neden Aldatır?
OKUYACAKLARIMA EKLE
İkra..! Okuma Psikolojisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kadını Yönetme Sanatı
OKUYACAKLARIMA EKLE
Mutluluğun Psikolojisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
Kadın Psikolojisi
OKUYACAKLARIMA EKLE
168 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Sır ve gizem üzerinden insanların nasıl aldatıldığını, Dayanağı olmayan batıl inanışların saçmalıklarını anlatmış. Bu inanışların tevhid inancına aykırılğını ortaya koymaya çalışmış. Kör inanışların insanları nerelere sürükleyeceğide malum.Yeterki belli sıfatlarla donatılsınlar. Tasavvufun Üç Büyük Sırrı Hamdi Kalyoncu
Tasavvufun Üç Büyük Sırrı
Okuyacaklarıma Ekle
8
Bu kitapla ilgili bir alıntı okumuştum Kübra《Muvahhide》 tarafından paylaşılmıştı.. Kitabın ismini de görünce baya dikkatimi çekti bu kitap. Evlenmeden önce erkek kadın ayrımı yapmadan herkesin bu kitabı okuması gerektiğini düşünüyorum. Çok faydası olacaktır bence. Kitaba gelecek olursak kısa ve öz biçimde verilmek istenen mesaj güzel bir şekilde verilmiş. Yazar aynı zamanda psikiyatrist de olduğu için gerçek hikayelerle süslemiş kitabı. Erkeği mutlu etmek istiyorsanız sürekli mutlu gözükmeniz gerektiğinden bahsediyordu yazar hem de defalarca.. Genel olarak kitabı beğendim. Ayrıca bu kitaptan çıkardığım güzel bir ders ise aşk her şey değil, evleneceğiniz insanla kültürel ve eğitim yönden denk olmak gerekiyor tabi ki dini yönden de denk olunması en önemli husus. Kitabın kadın olarak erkekleri biraz anlamamı sağladığını en azından empati yapmama beni yönlendirdiğini söyleyebilirim. Aynı zamanda kadın sadece disiliğiyle ön planda olmamalı evlendikten sonra. Allah'ın ona verdiği istidatları da kullanarak ahseni takvime çıkmak için çabalamalıdır.
Erkeği Yönetme Sanatı
Okuyacaklarıma Ekle
6