Hande Öğüt

Hande Öğüt

Yazar
7.0/10
1 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
408
Gösterim
Neden "Mahur Saz Semai'si" diye sorduğumda "O kadar çok renk, koku barındırıyor ki İstanbul'um... Ona hüzün yaraşır" der ellerini notalara teslim ederdi.
Dünya kendine kalsın. Ulu çınarları, kestane ağaçlarının dibindeki sokak lambalarıyla, İstanbul yeter!
Hande Öğüt
Sayfa 113 - Sezer Ateş Ayvaz
Erkekler,sevgililer,aldatan kocalar,güzellik,genç ve formda kalmak,yemekler,mutfak,çocuklar,alışveriş ile ilgili konularda şikayet edebilmeyi özgürleşmek sanan,gündelik rutini,bütünsel gerçekliğin ta kendisiymiş gibi gören,sadece kendileri yararına meşgul ve aktif kadınlar!
Hande Öğüt
Sayfa 92 - Psikeart Sayı 41
Sevdiği aslında tam olarak neydi, bir insan mı, bir şehir mi? Ona kalırsa anlamı yoktu bu soruların. Birini severken duygularımızın, sevdiğimizin yerleştiği bağlamdan kopuk olarak şekillenmesini beklememeliydik.
295 syf.
·7 günde·Puan vermedi
Kitap birbirinden farklı 29 hikayeden oluşuyor. Hikayeler İstanbul ve İstanbul'un ünlü semtlerinde geçiyor. Kimi hikayeler okuyucu alıp götürüyor kimi hikayeler ise bazen sıkıcı olabiliyor. Benim bu kitaptaki favori hikayem Nalan Barbarosoğlu 'nun Mecnun' u yok Leyla isimli hikayesidir... Sizin bu kitaptaki favori hikayeniz veyahut hikayeleriniz hangileri? İyi okumalar...

Yazarın biyografisi

Adı:
Hande Öğüt
Unvan:
Hazırlayan

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 3 okur okuyacak.