Heather Snow

Heather Snow

Yazar
8.4/10
25 Kişi
·
53
Okunma
·
5
Beğeni
·
1.208
Gösterim
Adı:
Heather Snow
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Kimya üzerine eğitim alan Heather Snow , laborutuar yerine kitap sayfalarında kimya yaratma konusunda çok daha istekli olduğunu keşfetti. Tarihi aşk romanı türünde şimdilik üç kitabı bulunan Snow'un bir de ödülü var.

Midwest'te eşi , ele avuca sığmıyon iki oğlu ve fırsatçı bir kediyle yaşamaktadır.
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
408 syf.
·2 günde·10/10
Kitabı ben çok beğendim, Yazar anlatmak istediğini gayet güzel açıklamış. Kitabın en sevdiğim yönü ben de kimyaya karşı özel bir ilgi duyduğumdan kimyanın kitabın önemli bir bölümünü kaplaması ve kimyayla ilgilenen karakterin bayan olması. Ayrıca anlatılan aşk ve hareketlilik kitabı okutturan diğer muhteşem özellikler. Wentworth Kontu gönlümü fethetti. Bir yandan çok zeki, bir yandan çok masum. Baş karakterler arasında saçma sapan diyalog yoktu aralarında anlaşmazlık çıksa da çok uzatılmamış ayrıca Liliana'nın konta gerçekleri anlatması -yani kontun bunu kendi gözlerinin görmesi yerine kızın artık adamın arkasından iş çevirmeye dayanamadığı için gerçekleri anlatması- en sevdiğim ikinci yön oldu.

Kitabın kapağı da ayrı güzel.

Tek sorun yazar kendi düşüncelerini uzun tutmuş ve sayfalarca aynı şeyi tekrarlamış. Normalde bir yazarın bunu yapmasına hiç dayanamam -örneğin Judith Mcnaught veya Julie Garwood- ama konusunun güzel olması ve genel olarak işlemesini iyi bildiğinden yazara ikinci şansı hakediyor.
440 syf.
·8 günde·10/10
Öncelikle kitapta sevmediğim durumlardan başlayacağım:

İlki yazarın hikayeyi aşırı betimlemelere boğması. Maalesef o kısımlar cidden sıkıntıdan patlattı beni. Diğer kısım ise ne yazık ki yine çeviri hataları.

Fakat bu iki durum kitaptan zevk almamı engellemedi. Tatlı İntikam, Tatlı Düşman'a göre daha karanlık ve daha sırlarla dolu bir kitap. Yazar hem aşkı hem de gizemi çok güzel kurgulamış, biri diğerinin önüne geçmemiş.

Yazarın en sevdiğim yönü karakter kurgulaması. Derick-Emma'yı baya mıncırasım geldi *-*
Emma hakkında söylemek istediğim çok şey var ama spo durumu yüzünden kendime saklamak zorundayım. En fazla şunu söyleyebilirim ki Emma aslında acayip akıllı bir kadın ama kelimelerle olan ilişkisi çoooook şeker *-* .

Aveline, o karizmasıyla beni benden aldı. Zamanla Emma için hissetmeye başladığı romantik duyguların gelişimini okumak... Devamını getiremiyorum, okunup da şahit olunması gerekir bence.

Betimlemelere boğulsa da kitap sanki geçen seferkine göre daha az tekrara girmiş.

Normalde Epsilon'a bu kitabın çıkış süresi için kızmam gerekir ama kızmıyorum. Bu sefer yazara kızgınım. Bugüne kadar sadece 3 kitap yazmış. Ve şu an 2'si okundu bitti. Yeni bir kitap ne zaman yazar çok meçhul.

Yine de iyi ki bu yazarı tanıdım ben. Historical hasretine iyi bir ilaç oldu bu kitap.

http://belleninkutuphanesi.blogspot.com.tr/...afndan-okunmadg.html
408 syf.
·1 günde·8/10
Evet yeni bir seri ile geldim gerçi iki kitapmis ama özlemişim böyle kitapları okumayı
Konu kızımızin babasının ölümünü araştırması ile başlıyor. Babasının bıraktığı ipuçlar ise onu hiç istemesede evlenmesi için zorlanan Konta yöneltiyor.
Tabi aralarında oluşan tutku atışmalar kaçınılmaz oluyor.
Kimyager bir kız ile kendini düşünmeyen Kont herseyi allak bullak eden bu kızı merak etmesi ile hersey başlıyor
Kitap iyiydi başlarda kıza gıcık oldum . Çoğu yerde de duygu eksikliği buldum ama yine de seviyorum böyle kitapları :) okunabilir bir kitap
440 syf.
·1 günde·9/10
Günün ikinci kitabı da bitti
Ne denir harika deNir hemde her sayfası çok beğendim ben nedense başlarda hadi artık dediğim çok şey oldu ama okudukça hüzünlendim güldüm ve şaşırdım
Konu olarak da beğendim
Çocukluktan beri peşinde koşan kızı kendi evinde gördüğünde casusumuz çarpılir daha doğrusu beklemediği öyle çok şey olur ki kızımiz tam bir afet ayrıca zeki hemde ne zeki
Çok iyiydi bence bos bir kitap değildi . Anlamlı çok yeri vardı. Özellikle Oğlumuzun hayatı ve çıkan sonuçlar sevdim kesinlikle sevdim

Yazarın biyografisi

Adı:
Heather Snow
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Kimya üzerine eğitim alan Heather Snow , laborutuar yerine kitap sayfalarında kimya yaratma konusunda çok daha istekli olduğunu keşfetti. Tarihi aşk romanı türünde şimdilik üç kitabı bulunan Snow'un bir de ödülü var.

Midwest'te eşi , ele avuca sığmıyon iki oğlu ve fırsatçı bir kediyle yaşamaktadır.

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 53 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.