Hüseyin Altuntaş

Hüseyin AltuntaşŞebnem yazarı
Yazar
7.3/10
12 Kişi
50
Okunma
3
Beğeni
1.989
Gösterim

Hüseyin Altuntaş Yorumları ve İncelemeleri

Hüseyin Altuntaş yorumları ve incelemelerini, Hüseyin Altuntaş kitabı hakkındaki okur görüşlerini , Hüseyin Altuntaş puanlarını 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
240 syf.
7/10 puan verdi
TEK KELİME "OKUYUN" :)
Gerçekten film tadında harika bir kitap okurken kendinizi dizi karakteri gibi hissediyorsunuz :) Küçük samimiyeti fazla ve kesinlikle ERDEM'li bir kitap... Küçük bir Anadolu köyünde yaşayan 5 arkadaş Kendilerine bir radyo kurmayı planlarlar ... Köye yeni gelenlerle iyi bir arkadaş olmak isterken onları kendileri gibi Ahlaklı ve imanlı gençler arasına katalar Radyo kurulur ama bı ses " No name" diye hitap ettiren bu filozof kız onlarla uğraşmaktan geri kalmaz Peki kimdi bu kız ve mahallenin bu yaramaz ama yardımsever tayfasından ne istiyordu?
Kül Rengi Kolye
Kül Rengi KolyeHüseyin Altuntaş · Şehir Yayınları · 200016 okunma
414 syf.
10/10 puan verdi
·
8 günde okudu
Bir öğretmenimin tavsiyesiyle adıma yazalan “Şebnem” i okurken adım olması dışında, 12. Sınıf olması, gözleri, Eylül ayı, Tıp fakültesi istemesi, Cerrahpaşa tıp fakültesinde geçmesi, Bursa... kendimi bulduğum sanki hayatımı yazmışlar hissi uyandıran, o kadar ben bir kitaptı ki. Yeri geldi gülümsedim, yeri deldi yarım saat ağladım. Kendi hayatımı bulduğum, benzettiğim için en çok etki bırakan kitaplardan biri oldu..
Şebnem
ŞebnemHüseyin Altuntaş · Pınar Yayıncılık · 200924 okunma