Hüseyin Özlük

Hüseyin Özlük

8.7/10
9 Kişi
·
29
Okunma
·
0
Beğeni
·
658
Gösterim
Adı:
Hüseyin Özlük
Unvan:
Yazar
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Görme engelli arkadaşlarımız için de seslendirip aynı zamanda okuduğum bu eser de vatanı için kendini feda eden şehit ve gazilerimiz için ne kadar minnettar olsak kifayetsiz kalacak. Yazarı olan Gazi Hüseyin Özlük kaleme aldığı yaşamını bizlere aktarıyor. Acısını ve gururunu çok iyi hissettiriyor. Bu kitabı seslendirirken bile gurur duyan biri olarak onun gururu ve onurunun fazla oluşu aşikar.
"Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, hakk'a tapan, milletimin istiklal!"
Bu kitabı okurken tüylerim diken diken olmuştu.İnsanın içine işleyen mektuplar...
Şehit olmadan bir gün önce çekilmiş fotoğraflar,teskeresine bir hafta kalmış şehitlerimiz.Allah bütün şehitlerimizin mekanını Cennet eylesin...
Ana haberlerde bazen yer bile bulmayan, "yaralı" şeklinde sunulan ve bizlerin sonrasını hiç düşünmediği kahraman gazilerimizden sadece birinin askerlik anıları ve mayın patlamasi sonucu gozlerini ve bir elini kaybetmesiyle yeniden hayata tutunmasi.
Bu kitabi okuduktan sonra gazilerimize ve gorme engelli vatandaslarimiza hem daha farkli bakacak hem de onlara olan saygınız daha da artacaktir.
Her Türk vatandaşının kesinlikle okumasi gerektigine inandigim bir kitap. Kesinlikle sıkıcı değil. Turgut Ozakman'in dedigi gibi " Bu kitabı okuyun. "

Yazarın biyografisi

Adı:
Hüseyin Özlük
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 29 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.