Jason Aaron

Jason Aaron

YazarÇizer
8.1/10
74 Kişi
·
169
Okunma
·
2
Beğeni
·
628
Gösterim
Adı:
Jason Aaron
Unvan:
Amerikalı Çizer
Doğum:
28 Ocak 1973
Jason Aaron
Yazar
Doğum: 28 Ocak 1973 (42 yaşında), Jasper, Alabama, ABD
Eğitim: University of Alabama at Birmingham
"Onları öldürdüm çünkü bu hoşuma gidiyordu. Çünkü birisini öldürdüğüm zaman, yanlız hissetmediğim tek zamandı."
–Nehre boyun eğmeyi öğretemezsin, akıntısına teslim olmalı ve onun gücünü kendininmiş gibi kullanmalısın.
–Kontrolü bırakarak mı kontrol edecegim? Bu hiç mantıklı değil!
–Her şey mantıklı olmaz, olması da gerekmez.
+ "... Artık Titani'ta cinayet işlenmiyor. Bu insanlar cinayetin ne demek olduğunu bile bilmiyorlar"
- "...Yaratılışında kan olan her varlık onun akacağını bilir. Başka birinin kanının akıtılabileceğini de öğrenmelerine gerek yoktur. Sadece bilirler. Tıpkı nefes almayı bildikleri gibi."
120 syf.
·2 günde·6/10
İlk iki sayıyı beğendim. Thanos un orjin hikayesi böyle olmalıydı gerçekten. Ama sonra sayılar ilerledikçe gereksiz konu anlatımı gereksiz bir tarza bürünüyor. Açıkçası marvel sinematik evrenin sunduğu orjin hikayeyi yine kendimce mantıklı bulmuştum. Lakin buradaki orjin hikayenin konusunu ve işlenişini pek beğenmedim. Eğlence yok kexa aksiyonda zayıf.çizimleride beğenmedim. Duygusallıkta pek geçmiyor. Hikayenin temelininde mantıksız olması (saçma yani nerfe sinematik evrendeki zeki thanod dedirtti) sıkılmadan okuyabilirsiniz. Korkak bir çocukluktan ölüm makinesine dönüşen thanosun bu ölümleri tıpkı sinematik gibi mantıklı olmasını beklerdim. Neyse sıkmadan okutuyor kendini ve ilk iki sayı iyyidi. 6puan yeterli :) İnfinity gauntlet öncedi okuduk bakalım :)
120 syf.
·3 günde·4/10
Çizgi roman da Thanos'un nasıl Mad Titan Thanos oluşunu görüyoruz... evet bu kadar... devamı spoiler oluyor. Sorun bende değil romanda:P
Pek güzel gelemedi bana. Bilmiyorum belki de uzun zamandır çizgi roman okumadığım içindir. Biraz sıkıcıydı açıkçası, senaryo fazla kısaydı, Ölüm karakteri fazla anlatılmamış ve bazı karakterleri göremedik. Açıkçası ben Kronos ve Drax olayını, Black Order'ı falan görmeyi çok isterdim... ama olmadı:')
Valla puanım yukarıda yazıyor, "4". Bunu alacağına bi Deadpool x Thanos alırsın, ne bileyim Thor: Tanrı Kasabı alırsın, daha çok beğenirsin... (bence)...
24 syf.
Thor'un bu serisi size gerçekten garip gelecek. Keşke okumasaydım da diyorum bazen. Çünkü Thor'un büyüsü bozuluyor bana göre. Çünkü Thor bu seride bir bayan.

Evet çok farklı ama doğru. Yapımcılar neden böyle bir şey bulmuş ve denemiş bilemiyorum. Üstelik de bayağı da sürüyor. Thor'un çekicini bir bayan alıyor ve artık dişi bir thor ile karşı karşıya kalıyoruz. Merakınız varsa okuyun derim. Gerçekten farklı bir seri. Ama Thor görmek istiyor insan.
40 syf.
·Beğendi·8/10
Mahmud Asrar'ın çizgileri çok başarılı fakat hikaye çok vasat. Yılların conan okuyucuları için bu tür hikayeler artık çok sıradan ve benzerlerini milyon kez okuduk sıktı artık. Puanı da sırf çizgilere verdim.
240 syf.
·Beğendi·10/10
Normal marvel serilerinden kendini öne çıkarmayı başaran bu kitap polisiye sevenlerini kendine bağlıyor çatışmadan çok gizemli bir kitap vereceğiniz parayı kesinlikle hak ediyor kesinlikle tavsiye ediyorum.
160 syf.
·2 günde·8/10
Açıkçası kitaplarımı beklerken bir anda karşıma çıktı ve ''May the 4th be with you day '' yaklaşıyordu bende okuyayım dedim. Star Wars küçüklüğümden beri izlediğim bir seri ve hem filimleri hem kitapları hemde çizgi romanları benim için hiç bir zaman eskimeyecek.
Kısacası zamanınızı eğelenceli bir şekilde geçirmenizi sağlaycak bir çizgi roman. İyi okumalar...

Yazarın biyografisi

Adı:
Jason Aaron
Unvan:
Amerikalı Çizer
Doğum:
28 Ocak 1973
Jason Aaron
Yazar
Doğum: 28 Ocak 1973 (42 yaşında), Jasper, Alabama, ABD
Eğitim: University of Alabama at Birmingham

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 169 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.