Jim Keith

Jim Keith

Yazar
7.4/10
10 Kişi
·
21
Okunma
·
1
Beğeni
·
589
Gösterim
Adı:
Jim Keith
Unvan:
Yazar
Doğum:
21 Eylül 1949
Ölüm:
7 Eylül 1999
Gazetecilerin görevi gerçeği çarpıtmak, külliyen yalan söylemek, kötüye kullanmak, kara çalmak, ve ekmeğini çıkarabilmek için kendi ülkesini ve ırkını satmaktır. Bunu siz de biliyorsunuz, ben de biliyorum. Öyleyse bağımsız medyaya kadeh kaldırmak niye?
Biz ekranların arkasındaki zengin adamların aletleriyiz. İpleri çektiklerinde dans eden kuklalarız. Yeteneklerimiz, imkanlarımız ve yaşamlarımız tümden diğerlerinin mülküdür. Bizler entelektüel fahişeleriz.
-John Swinton
Toplum kontrolcüleri açısından nüfusu ahmak tutmanın pek çok yararı var; kişi ne kadar az zeki olursa dışarıdan kontrole karşı o kadar dayanıksız olur
"Hipnozcuların gücünün sınırsız olduğuna inanıyorum ya da yalnızca aklı ve vicdanının sesiyle sınırlanabileceğine."
Jim Keith
Sayfa 74 - Nokta kitap
Ben şahsen, çocuklara devlet okullarında dayatılan baskıcı ve kısıtlayıcı ortama - her gün saatlerce rahatsız bir sırada, elleri birbirine kavuşmuş, ağızları kapalı oturulan bir ortama- ikinci kez dayanamazdım. Yine aklı başında hiçbir yetişkinin asla isteyerek okumayacağı sıkıcı, monoton metinlere gözlerimi dikmek ve onları ezberlemek zorunda olmaktan hoşnut olmazdım. Böylesi durumlarda, bir zerre akla ya da enerjiye sahip bir çocuğun isyan etmesine ya da babasının silah dolabına arzuyla bakmasına şaşırmıyorum.
''İnsanın düşünmemesi yöneticiler için ne büyük şans.''
Adolf Hitler,
Kitaba genel olarak bakarsak; soy gelişim deneylerinden 25. kare gerçeğine, elektromanyetik dalgalarla insan zihni kontrolünden ışın dalgası gibi konulara kadar yıllar boyunca üzerinde çalışılan bilimsel deneylerin olduğunu söyleyebiliriz. Şaşırmadım değil. Almanya Nazisi ve CIA'nin, mükemmel soy gelişimi ve kısırlaştırma programları karşımıza çıkıyor. Üstün vasıflı bir liderin üstüne çip konulup, senelerce izlenerek, bilimsel verileri ortaya dökülüyor. Ve bu çipin yeni doğan bir bebeğe takılmasıyla, liderin tüm özellikleri bebeğe aktarılması gibi. ABD istihbaratı CIA'nın bu gibi deneylerde milyonlarca çocuğu denek olarak kullandığı, eğitimini verdiği cinsel konularla, üst düzey başkanlara seks kasetleriyle şantaj uygulanması. Sinsilik hat safhada!

Dünyanın en güçlü uyuşturucularından biri olan LSD üretiminin en önemli savunucularından yine en meşhur iki yazarı öğreniyoruz:George Orwell ve Aldous Huxley . Evet bu iki İngiliz yazar çok güçlü uyarıcı ve halüsinasyonların sebebi olan bu LSD adlı uyuşturucunun deneklerde ve sosyal hayatta kullanılmasını şiddetle savunduğunu öğrendim. LSD ise tahribatı çok ağır, ölüme bile sebep olan bir uyuşturucu. Yazarları eleştirmiyorum elbette. Ve yine çok yakın tanıdığımız bir yazar olan bilim-kurgu türünde vermiş olduğu eserlerle hafızaya kazınan ve yine İngiliz bir kişi: H. G. Wells
Şöyle ki Wells İngiliz istihbarat ajanı. Yıllar boyu CIA ile işbirliği de yapmıştır. M16'nın önde gelen bir ismi...

Tabii bunlar işin akademik ve siyasi boyutu. Deneklerin yaşamından kesitler ve şüpheli ölümlerinin eserle birlikte bizlere sunulması ise ayrı bir trajedi. Bunun yanında bu kitabın yazarı Keith de girdiği ufak bir dirsek ameliyatı ile hayatını kaybetmiştir. Daha fazla insanlara bilgi vermemesi için acaba yine CIA mı vardı işin içinde, kim bilir? Kennedy suikastını gerçekleştiren kişinin, zihin kontrolünün CIA tarafından yönetildiği gerçeği, tüm bu olan olaylara ışık tutmuyor mu?

Ve ayrıca https://www.youtube.com/watch?v=uy98kdI4Ia0 videoda ki gibi Abd'nin dünyadan sakladığı 51. bölge ve Ufo sırları. Alman bilim adamları ve CIA çalışanlarının üzerinde durduğu bu uzaylı maceralarının tamamen bir kurmaca olduğunu belirtiyor yazar. Tüm bunlar korku atmosferinde insanları sindirmek içinmiş. Fakat şu videoda ki sözler de kafamı karıştırmış durumda. https://www.youtube.com/watch?v=aSIfY7_OwI4 Ufo'nun gerçek olduğunu ve yakın zamanda bu tür canlılarla karşılaşabileciğimizi anlatıyor.

Son olarak yapılan Vietnam Savaşı'nın bile çok farklı nedeni var, yazarın emekli bir gazi askerle yaptığı röportajda. Diyor ki Vietnam Gazisi ''Ölen ABD askerlerinin ülkeye getirilirken, vücutlarına doldurulmuş uyuşturucuyu gizlice gördük. Anladık ki yapılan savaş uyuşturucu içinmiş.''

Televizyon ve net dünyasından yayınlanan çizgi filmlerin çocuklarda yaptığı olumsuz etki, film izlerken 25. karede savaş ve erotik grafiklerle beyinlere mesaj gönderildiği, cinsellik, içki ve uyuşturucunun gençler arasında hızla yayılması gibi olaylar zihnimizin bir kontrolör tarafından kontrol edildiğini unutmamak lazım... Ben demiyorum, gizli araştırmaları ve şüpheli ölümüyle yazar Jim anlatıyor.
Kitap henüz Türkiye'de "Subliminal Mesaj" nedir duyulmamışken inanılmaz çarpıcı bilgi ve örneklerle doluydu. Sorun şu ki bu kitabı bulmak çok zor. Amerika'nın dünya üzerinde oynadığı bilimsel alt yapıyı anlatıyor. Ayrıca kitap yazarı Kim Keith'in ölümü de ayrıca şüphe uyandıran bir durum maalesef.

Yazarın biyografisi

Adı:
Jim Keith
Unvan:
Yazar
Doğum:
21 Eylül 1949
Ölüm:
7 Eylül 1999

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 21 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 35 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.