Kasey Michaels

Kasey Michaels

Yazar
6.8/10
35 Kişi
·
97
Okunma
·
6
Beğeni
·
1372
Gösterim
Adı:
Kasey Michaels
Unvan:
Yazar
"Charlie?"
"Rafe?" Sesi şarkı söyler gibiydi.
"Biz deli miyiz?"
"Evet, Ekselansları. Bunun yüksek ihtimalle doğru olduğunu düşünüyorum."
"Neyse en azından birlikte delirdik. Sorun yok."
İnsanlar bir şeyler söyler, ısrarcı olur ama sonra sen
onların yapmanı istedikleri şeyi yapmayı reddettiğinde sana söyledikleri şeyi yapmazlar.
“Şimdi izin verirsen, seni senin için ne yapıyor olduğum sorusuyla baş başa bırakacağım. Dörtnala at süresim var.”
320 syf.
·3 günde·3/10
Serinin ilk kitabı. Ne yazık ki vasat bir kitaptı.
Duygu yoksunuydu aşkı asla hissedemedim.. Konuşmalar çok yavandı. Yazar duyguların detayına girmemiş, eğer girmek istemişse de çok başarısız olmuş. Çok fazla yüzeyseldi her şey. Kurgu da zorlama gibiydi. Yani tabi ki kitapta emek var ama çok da fazla eksik var.

Erkek kıza ne ara aşık oldu ya da erkeğin aşk sandığı duygu aslında ona destek olan, onu yönlendiren bir partner ihtiyacından doğan bir duygu muydu? İhtiyaç-sevgi gibi bana göre pek de ilgi çekici olmayan bir aşk işlenmişti kitapta. Kızımız daha çocukken bile erkeğe aşıktı zaten her şey ayan beyan ortadaydı o yüzden çok sıkıldım okurken.
Kitabı yarıladığımda hem çok sıkılmış hem de yavanlıktan dolayı rahatsız olmuştum. Çoğu yeri okumadan hızlıca kitabı bitirdim her şey tam da tahmin ettiğim gibi geliştiği için okumadığım bölümlerde hiçbir şey kaybetmedim kesinlikle. Neyse istre daha iyi olabilirdi. En azından kapağı beğendim.
320 syf.
·Puan vermedi
Açıkcası istemeyerek bu kitaba başladım. Önyargılarım vardı bu kitabla ilgili ve ben de önyargılarımı kırmaya çalışarak başladım. Değdi mi? Değdi. Aslında iyi ki okumuşum diyorum. Gerçekten de mükemmel bir kitapdı
320 syf.
·5/10
Ne zaman kafamı dağıtmak istesem tarihi aşk romanları okurum. Buna suçlu zevkim diyorum ben. Çünkü asla edebiyat zevki yüksek kitaplar değiller ancak keyifli vakit geçirmeme sebep oluyorlar.
Ama bu kitap, okuduğum en yavan tarihi aşk romanlarındandı. Charlie ve Rafe arasındaki ilişkiye bir türlü odaklanamadım. Bir sürü gereksiz olayın olduğunu düşünüyorum ki bu kitabı karmaşıklaştırmış. Bu da kitaba odaklanmayı zorlaştırmış. Puanım 5.

Not: Bu işin nirvanası galiba Judith McNaught! Ey Judith McNaught seni özledim.
320 syf.
·1 günde·5/10
Sımsıcak (Daughtry Family #1)
Kasey Michaels,
Ben bu kitaptan bir şey anlamadım. Oldukça eğlenceli bir kitap sanmıştım oysa ki başlarda güzel başladı çünkü sonra anlamsız karışık bir hal aldı özelikle ikili arasında ki durum. Sıkıcıydı adı ile hiç alakası yoktu ve nasıl söyleyim belki çeviriden karışık geldi. sevmedim
328 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
Alev Alev (Daughtry Family #2)
Kasey Michaels,
İlk kitaba göre oldukça iyiydi. Özelikle ikilinin arasında ki o güzel uyum. Kızımız maceracı ve oğlumuz tam bir beyfendi. Peki olay ne tabiki kızımızın annesi gibi olmama çabası. Okurken oldukça eğlendim. Ağır olsa da gidişatı sıkmadı.
Leydi Nicole Daughtry gerçekten tahmin edilmeyecek kadar yaramaz biri. Şimdi diğer kız kardeşin hikayesindeyiz
320 syf.
·1 günde·Beğendi·7/10
Nefes Nefese (Daughtry Family #3)
Kasey Michaels,
Bir serinin daha sonuna geldim. Beklediğim gibi bir kitaptı başta onu söyleyeyim. Romantik ve sıcak
Kitaplar içinde geçen onca zamana romantiklik ve uysallık barındıran Lady Lydia hak ettiği aşkı buldu. Ve Malvern Dükü Tanner Blake iyilik perisi misali hayatında yerini aldı. Tek şaşırtıcı taraf sonuydu şimdi yeni serilere geçme zamanı

Yazarın biyografisi

Adı:
Kasey Michaels
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 97 okur okudu.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.