Kerimali Doğacı

Kerimali Doğacı

Yazar
8.7/10
3 Kişi
·
6
Okunma
·
1
Beğeni
·
1.580
Gösterim
Adı:
Kerimali Doğacı
Unvan:
Sosyolog,yazar
Doğum:
Ankara, 1982
1982 yılında Ankara’ da doğan Kerimali Doğacı, Sosyoloji bölümünü bitirdi. Sosyolog olarak özel bir firmada görev aldıktan sonra, başka bir firmada görsel tasarımcı olarak çalışmaya başladı. İlgi duyduğu sanat çalışmalarını sürdürebilmek için işten ayrılıp kendi geliştirdiği yöntemi kullanarak çelikten heykeller yaptı. Üniversiteden beri insanın fiziksel ve zihinsel şifasına yönelik çalışmalarını daha aktif sürdürebilmek için heykel atölyesini kapatıp eğitimlerine devam etti.
Spiritüel uygulamalar ve hipnoz konusunda çalışmalarını sürdürdü. Ezoterizm, okültizm, mistisizm, spiritüalizm konularında araştırmalar yaptı, eğitimler aldı ve çalışmalarına yansıttı. Enochian, Solomon keys, İnisiyasyon ve Çakra inisiyasyon sistemini geliştirerek Türkiye’de ilk yayınlayan ve çalışmalar yapan kişi oldu.
Feng Shui, Çakra, Nefes terapi, Meditasyon, Aromaterapi, Masaj, Doğal Terapi, E.F.T, T.A.T, Kuantum Düşünce, Tekrar Bağlantı Şifası, Pin Kodu Analizi konularında eğitimler aldı ve çalışmalarıyla birleştirdi.
Sağlıklı Yaşam Derneği’nden meditasyon, aydınlanma, yoga, konusunda eğitimler aldı. John (Purna) O’Neill’dan Quantum- Touch Energy Healing, Lucia Noely’ den Ashtanga Yoga eğitimlerini aldı. Kundalini Reiki Master oldu. Uluslar arası geçerliliği olan sertifikalara sahiptir.

Sertifikalı Aldığı Eğitimler:


Hypnosis Mint Training Institute Beginner
Hypnosis Mint Training Institute Practitioner
Hypnosis Mint Training Institute Master Practitioner
INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Diploma
INLPTA The İnternational NLP Trainers Association Practitioner
Onnuri Medicine Su-Jok Therapy 6 Ki Energy
Onnuri Medicine Su-jok Therapy Massage Basic
St Clements Universitesi onaylı, Kişisel Gelişim İçin Temel Psikoloji
Master Kundalini Reiki


Dolunay gazatesinde yazarlık yapmaya devam etmektedir. Hurufu Mukatta İlimi, Hurufu Mukatta Harflerin Gizemi , E.H.T Yaşam Enerjisi, E.H.T Meridyen Terapi, E.H.T Çakra Terapi, kitaplarının yazarıdır. ( kitaplar sadece eğitimlere katılan öğrencilere verilmektedir.)
Akademi Larimar Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezini; Önder Ergişi ile kurdu. Eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Akademi Larimar’ da, Mental & Spiritual Healer olarak görev almaktadır.
Kerimali Doğacı'ın Kitapları