1000Kitap Logosu
Kim Vogel Sawyer

Kim Vogel Sawyer

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.6
50 Kişi
155
Okunma
2
Beğeni
1.713
Gösterim
Unvan
Yazar
Yaşamı
Kim Vogel Sawyer en eski hatıralarından beri bir yazar olmayı hayal etti. Kitaplarını basılmış halde görmek bazen hala gerçek olamayacak kadar iyi. Yazışma bakanlığının yanı sıra, Kim fiziksel ve duygusal olarak Tanrı'nın mucizevi sağ iyileşme eli hakkındaki ifadelerini paylaşmak için kadın gruplarına gider. İyi bir hikayenin yazılması ile her yaşam için Tanrı'nın iyi planı arasında bir korelasyon görüyor ve hikayelerinin okuyucuları kendi kişisel yaşamlarında Tanrı'nın isteğini aramaya teşvik etmesini umuyor. Kim, Heartsong Hediyeleri için iki romanı ve Summers Return için Waiting for popular romanı yazdı. Okuyucularına teşvik ederek, hafif bir umut öyküsü yazıyor. Sonlar, Sommerfeld Üçlemesi'nin ilk kitabı.
368 syf.
·
9 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Vee bitti..Pembe dizi tadında, sıcacık, umut dolu, kafa yormayan, ama yer yer entrikaları olan(hikayenin belli bir kısmı şok edecek kadar şaşırtıcıydı) şirin mi şirin bir romandı. Başlarına ne gelirse gelsin mutlu olmaktan ve umut etmekten vazgeçmeyen insanların hikayesi. Doğulu genç kadınların, bir çiftlik sahibinin eşi olabilmeleri nedeniyle gereksinim duydukları tüm becerileri öğrenmek için Kansas Wyatt Kovboy Okulunda eğitilmelerini konu ediniyor. Konusu nedeniyle okurken sıkılırım diye düşünmüştüm, ama okudukça çok sevdim. Bir yerlerde bu kitap karşınıza çıkarsa ya da bir şekilde denk gelirseniz okumak için bir şans verin derim :)
Umut Dolu Bir Kalp
Okuyacaklarıma Ekle
6
368 syf.
·
15 günde
·
9/10 puan
Sefaletin, acının kol gezdiği dünya.Yetimlerin dünyası. Newyork'ta bulunan üç kardeş Molly, Mattie ve Maelle evlerinde çıkan yangın üzerine anne ve babalarını kaybederler. 18. yy. sonlarına doğru olan bu elim olay Gallagher kardeşlerin küçük yaşta yetimler trenine bindirilerek başka eyaletlere gönderilmesine neden olur. Zengin insanların seçip beğeneceği bir algıyla kardeşler birbirlerinden zorla ayrılıp farklı yerlerde aynı acıyı tadarlar. Yeni bir aile edinen kardeşler gözyaşlarıyla şaşkınlık içerisindedir. Abla Maelle kardeşlerini bulma yemini eder. 7 yaşındaki bir çocuğun; kardeşinin(bebek) elinden alınıp faytona bindirileceği anda 'Bayım afedersiniz kardeşime bir elveda öpücüğü kondurabilir miyim?' sözü bile bu kitabı okumaya yeterli. Ayrıca eser, çocuk yaşta çalıştırılan yetimlerin ve diğer küçük çocukların ağır makineler ve maden ocaklarında küçücük bedenlerinin nasıl solduğuna ve buna acil bir önlem alınması gerektiğine dikkat çekiyor. Dünyada en büyük acının, bir insanın sevdiğini kaybetmesi ekolünü bu kitap anlatıyor. İyi okumalar...
Ailemin Savrulan Külleri
Okuyacaklarıma Ekle
5