Lauren Weisberger

Lauren WeisbergerŞeytan Marka Giyer yazarı
Yazar
7.2/10
125 Kişi
608
Okunma
12
Beğeni
2.285
Görüntülenme

Hakkında

Lauren Weisberger, 1999 yılında Cornell Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Ardından Vogue dergisinin Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour’un yanında asistanlığa başlamıştır.
Unvan:
Amerikalı Gazeteci ve Yazar
Doğum:
Scranton , Pennsylvania, 28 Mart 1977

Okurlar

12 okur beğendi.
608 okur okudu.
9 okur okuyor.
165 okur okuyacak.
14 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Sorgu
Hayır, bunlar gerçekten önemli şeyler değil. Bunlar sadece bu dünyaya has şeyler. Ve sen, bu dünyanın bir parçası olmak istemiyorsun.
Sayfa 181 - Altın KitaplarKitabı okudu
Reklam
Hayır, bunlar gerçekten önemli şeyler değil Bunlar sadece bu dünyaya has şeyler. Ve sen, bu dünyanın bir parçası olmak istemiyorsun..
Sayfa 181 - Altın KitaplarKitabı okudu
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
447 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Eğlenceli komik bir kitap Modaya çok fazla ilginiz ve merakınız varsa bu kitabı kaçırmayın okuyun derim. * Kitabını okuduktan sonra filmini de izleyin <3 Alıntı °°°Kimse benim bu Cinderella’vari gecemi elimden alamazdı. :D
Şeytan Marka Giyer
Şeytan Marka GiyerLauren Weisberger · Altın Kitaplar · 2011423 okunma
368 syf.
·
Puan vermedi
Birbirinden farklı yaşamları olan üç kadının hikayesi. Akıcı bir dille yazılmış, içinde mizahın da yer aldığı sıkılmadan okunabilen, eğlenceli bir kitap.
Üç Kadın Üç Pırlanta
Üç Kadın Üç PırlantaLauren Weisberger · Altın Kitaplar · 200888 okunma
447 syf.
6/10 puan verdi
Biraz keyifli vakit geçirmek isterseniz memnun kalacağınız bir kitap ama beklentiniz fazla yüksek olmazsa iyi olur. Andrea modaya dair bilgisi olmayan yeni mezun bir genç kızken Runway moda dergisinde Miranda’nın asistanı olarak işe başlar. Asistanlık aslında bir nevi Miranda köleliğidir. Yoğun iş temposu ve sonuçlarının işlendiği kitabı boş bir komedi kitabı olarak düşünmeyin. Komediyle verilen mesaj çok anlamlıydı. Anlamsız moda tutkusu, devamlı şık giyinme yarışı, sıfır beden arzusu hakkında mesajlar içeren kitabın filmini de izledim. Filmi kitaptan uyarlanmış değil de esinlenmiş gibiydi. Yazım yanlışları fazla olmasa da vardı maalesef ama rahatsız edici boyutta değildi. Sizi gülümsetecek ya da gülümsetirken düşündürecek yerleri de vardı. Vakit geçirmek için okunabilecek akıcı bir kitap, sadece aşk kurgusuyla ya da boş olaylarla yazılmayıp bir mesaj içeriyor olması da iyi bir yönü. Kapitalist sistem eleştirisini bir de komik versiyonuyla okuyun. Kitabın ikincisi de varmış ama almayı ya da okumayı düşünmüyorum. Keyifli okumalar.
Şeytan Marka Giyer
Şeytan Marka GiyerLauren Weisberger · Altın Kitaplar · 2011423 okunma