Lia Hobel

Lia Hobel

Yazar
8.0/10
2 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
588
Gösterim
Adı:
Lia Hobel
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Batı N Y, Amerika Birleşik Devletleri
Tanıdığım bütün erkekler etkileyici olmayan yetişkinlere dönüşüyorlardı. Küçükken onlarla askercilik oynamama izin verirlerken, şimdi ise ne söylerlerse aptalca kafamı sallamamı ve gülümsememi istiyorlardı. Toplumun önyargılarına nasıl da hemen yenik düşüyorlardı, şaşırıyordum.
460 syf.
·8/10
Merak edip almıştım ve haftalarca kitaplığımda beklemişti bir zamanlar, okumaya başladıktan sonra elimden bırakamadım. Victorian döneminde geçiyor olaylar ve betimlemeler ve kurgu çok hoşuma gitti. Bir zombi kitabı ancak kafamızdaki o zombi tasvirini silip atıyor kendisi. Bilinenin aksine zombilerimiz zeki ve insanlarla diyalog halinde :)) Bilim kurgu sevenlere şiddetle tavsiye edilir
460 syf.
·7 günde·8/10
Beni fazlasıyla şaşırtan bir zombi romanı.. gayet iyi bir kurgu karakterler başarılı sıradan zombi hikâyelerinden farklı.. okurken stream/punk akımının özellikleri geldi gözümün önüne ki ben bayılırım :) istedim ki öyle bir mağaza acsinlar ordan giyineyim:) neyse çok uzatimyayim konu dagalmasin.. zombiler seviyorsanız okuyun :)) spoiler olarak zombiler zeki :)öyle su yosunu gibi sallanmiyorlar..
Insanın viktorian dönemi insanı olası geliyor :)) ya da zombisi... Ben sevdim iyi okumalar...
460 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Kafanız yoğunsa, çok fazla düşünmek istemiyorsanız bana tek katkısı kafa dağıtmak olsun diye düşünüyorsanız buyurun size uygun bir kitap. Bir tarafta zombi olmayan insanlar Nora da bunlardan biri , bir tarafta da zombiler; İnsan eti yiyen Griler ve önceki yaşamındaymış gibi hayatlarına devam eden iyi zombiler; bunlar aşık da olabilirler hatta bir yaşayana, bunlardan bir tanesi de Bram. Nora ve Bram’ın hikayesini merak edip okuyacaklara şimdiden iyi okumalar:)

Yazarın biyografisi

Adı:
Lia Hobel
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Batı N Y, Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 5 okur okuyacak.