Livio Jr. Angelisanti

Livio Jr. Angelisanti

Yazar
5.4/10
27 Kişi
·
85
Okunma
·
0
Beğeni
·
617
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
239 syf.
·7/10
Okuyan Us Yayınları 'nın diz üstü edebiyatı serisini sevenler kadar sevmeyenler de var .Ama ben sevenlerdenim :) Anında bi kaç saat içinde bitebilen sanki arkadaşınla otururken almışsınız elinize kahveleri dedikodu yapıyorsunuz :) öyle yani :) Kitaba gelecek olursak . 1.si kitabın arkasını okuyup da merak etmeyen yoktur diye düşünüyorum.2. si Türkye'nin ilk mobil etkileşimli kitabi :) öyle diyorlar :) bölümlerin sonunda karekodlar var.Telefonunuza yüklediğiniz programla okutuyorsunuz ve hoooopppp o sayfadasınız.Örneğin bir youtube sayfası, bir resim, bir cafenin barın yeri... Neyse..kitabımızda birbirinin ciğerini bilen can ciğer kuzu sarması 2 genç var ve 1 kadına aşık oluyorlar. Bu 2 salak yarışa giriyorlar kadın için..Siz de bunların komik hallerine tanıklık ediyorsunuz işte :) hem kadın olarak söylüyorum..Erkek beyni nasıl çalışıyor görmüş oldum :) sevgiler
239 syf.
Eh işte denilebilecek, kolay biten bir kitap. Günümüz kitaplarının gerçekten bizim gibi ruhu Orta Asya'da kalmış insanlara hitap etmediğini bir kez daha anlamış olduk.

İki ayrı kişi anlattığı için bazen ''ne diyor ya bu'' tepkisi verebilirsiniz.
239 syf.
·Beğendi·8/10
Gülmekten gözlerimin yaşarmasına nail olan arkadaşımın yegane en sevdiğim hediyesi kitap kesinlikle fazlasıyla eğlenceli tek okuma asla yeterli gelmeyecek kadar süper bir dizüstü edebiyatı es geçmeyin. :)
239 syf.
·Beğendi·Puan vermedi
Kitabın arka kapağını okuduktan sonra merak etmeyecek kimse yoktur diye düşünüyorum. Beni kahkahalara boğmuştu, hemen okudum amma velakin beklentimi karşılamadı. Çok iyi bir kitap diyemeyeceğim. İki arkadaşın bir kızı elde etme çabalarına ve aptallıklarına gülümsüyorsunuz, olay bu.

Yazarın biyografisi

Adı:
Livio Jr. Angelisanti
Unvan:
yazar

Yazar istatistikleri

  • 85 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 19 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.