Liz Ruckdeschel

Liz Ruckdeschel

Yazar
5.8/10
66 Kişi
·
212
Okunma
·
4
Beğeni
·
665
Gösterim
Adı:
Liz Ruckdeschel
Unvan:
Roman yazarı
Gideceğiniz üniversite büyük bir ihtimalle çalışacağınız işleri, yaşayacağınız şehirleri, evleneceğiniz kadınları ve erkekleri belirleyecek.
Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz. İyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor.
"Mutlu Noeller," diyen Reese Haley'e dayanılmaz bir şekilde gülümsedi.
"Şey ımm,herhalde neden pandalı bir elbise giydiğimi merak ediyor olmalısın,"dedi Haley kendi durumunu açıklamaya çalışarak.
Reese gülümsedi ve montunun önünü açtı. Üstünde kalın, kısa, kırmızı- yeşil ren geyiği motifli örgü kazak vardı. "Dur, bir tahminde bulunayım," dedi. "Senin büyükannen de mi ziyarete geldi?"
Haley başıyla onayladı. Vay canına, Reese keçe boynuzlu kazakla bile yakışıklı görünmeyi başarıyor, diye düşünerek içini çekti.
"Şey, aslında bunu gerçekten giymiş olman beni çok etkiledi,"dedi. "Coco De Clerq veya Whitney Klein'in büyükannelerinden birinin onlara yaptığı bir şeyi giyebileceklerini düşünemiyorum."
240 syf.
·6 günde·9/10
Bu ara aldığım kararlar pek sağlıklı değil, bunu anladım bu kitabı bitirdiğimde. Kitabın başında Haley üniversite sınavına hazırlanıyordu. Kitap tiyatroda son buldu. Zevkliydi okumak. Farklı bir deneyim oldu benim için. Serinin diğer kitaplarını sağlıklı düşündüğüm zaman okumayı düşünüyorum. Keyifli okumalar dilerim.
296 syf.
·1 günde·7/10
Bir önceki kitabıyla aynı duygu ve düşüncelerim. Sadece bunda karakterleri daha baskın bir şekilde siz yönetiyorsunuz..daha çok lise çağına uygun konusu var.güzel bir kitaptı yine de:))))
240 syf.
·2 günde·3/10
Şahane hatalar serisinin ilk kitapları kadar güzel değildi. Seçimlerle diğer sayfalara giderken gidilen sayfadaki olayla önceki sayfa arasında bağ kurmakta çoğu zaman zorlandım. Her şey bir anda ve gerekli açıklama tam olarak yapılmadan işlenmiş. Benim için tamamen hayal kırıklığı. Tavsiye etmem.
240 syf.
·2 günde·5/10
Bu tarz kitaplar çok hoşuma gidiyor. Kendiniz adımları seçerek devam ediyorsunuz.
Fakat bu kitabı pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim.
Beklentiyi yüksek tutmadan okunursa fazla hayal kırıklığına uğramazsınız.
240 syf.
·6/10
Kendi seçimlerimi kendim yapıyor olmam ve bu tarzda okuduğum tek kitap bu olduğu için okuyorken beni mutlu etti. Bunun gazıyla Şahane Hatalar’ın birkaç kitabını daha aldım. Ama genel olarak Şahane Hatalar serisinde çok fazla isim var ve bu kitabı okumaya çalışırken, karakterlerin de kim olduğunu kavramaya çalışıyorsunuz ve bu kitabın tüm heyecanını kaçırıyor. Elinizin altında varsa okuyabilirsiniz, ama yoksa illa satın almak istiyorsanız herhangi bir Şahane Hatalar’ı kesinlikle Sınav’ı alın. Çünkü aralarında en iyisi buydu.
256 syf.
·4/10
Ilk kitabini okumasaydim eminim puanim daha yüksek olurdu. Olaylarin gidisati tamamen sana bagli bir kitap. Farkli bir tasarim olmuş açıkçası. Eglenmek icin okunabilecek bir kitap fakat bu seferki içeriği pek de begendigimi söyleyemem.
240 syf.
·6/10
Serinin ilk kitabı kadar heyecan verici olmasa da kitap farklı bir sistemde ilerliyor. Birden kendinizi lise yıllarında buluyorsunuz acaba o yıllarda ben olsam ne yapardım diye düşünüyorsunuz.
256 syf.
Kitap diğer serileri gibi kitap yönetimi senin elinde , çok zevkli gayet marjinal bir kitap herkoyun kendi bacagından asılıyor :) amaaa hikayeyi 1 kez okuyup tamamladıkdan sonra tekrar okumak istemiyor insan oyüzfen kitap temin etmenize gerek yok bence :) elinize geçince seçimlerinizin sonucunu görseniz yeterli :)
256 syf.
·3/10
Bu kitabı diğerlerinden ayıran bir özellik var. Kitap size her bölümün sonunda bazı seçenekler sunuyor ve siz de hikâyenin nasıl ilerlemesini istiyorsanız o seçeneği seçip o sayfaya gidiyorsunuz . Yanı kitabın birden fazla sonu var. Birden fazla hikaye içeriyor içinde.
Ama ben sevemedim bunu. Çok büyük bir hevesle almıştım ama üzüldüm hoşuma gitmedi . Sanırım benim için bir roman daha iyi bir seçenek. Ya her bölüm sonu farklı bir yere gidince hikaye bütünlüğü kafamda sağlanmadı ve 2 saat içinde sona ulaştım ben. Bi de hani sen karar verince güzel olmuyormuş kitap . Bir merak söz konusu olmalıymış. Keşke bu kitap yerine farklı bir kitap alsaydım. Ama sevenler de vardır bence o yüzden bu yorumlar sadece benim şahsi fikrim seven varsa kırmak istemem.

Yazarın biyografisi

Adı:
Liz Ruckdeschel
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 4 okur beğendi.
  • 212 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 133 okur okuyacak.
  • 6 okur yarım bıraktı.