Liz Ruckdeschel

Liz Ruckdeschel

Yazar
6.3/10
33 Kişi
·
97
Okunma
·
3
Beğeni
·
607
Gösterim
Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz. İyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor.
Bu ara aldığım kararlar pek sağlıklı değil, bunu anladım bu kitabı bitirdiğimde. Kitabın başında Haley üniversite sınavına hazırlanıyordu. Kitap tiyatroda son buldu. Zevkliydi okumak. Farklı bir deneyim oldu benim için. Serinin diğer kitaplarını sağlıklı düşündüğüm zaman okumayı düşünüyorum. Keyifli okumalar dilerim.
Bir önceki kitabıyla aynı duygu ve düşüncelerim. Sadece bunda karakterleri daha baskın bir şekilde siz yönetiyorsunuz..daha çok lise çağına uygun konusu var.güzel bir kitaptı yine de:))))
Ilk kitabini okumasaydim eminim puanim daha yüksek olurdu. Olaylarin gidisati tamamen sana bagli bir kitap. Farkli bir tasarim olmuş açıkçası. Eglenmek icin okunabilecek bir kitap fakat bu seferki içeriği pek de begendigimi söyleyemem.
Serinin ilk kitabı kadar heyecan verici olmasa da kitap farklı bir sistemde ilerliyor. Birden kendinizi lise yıllarında buluyorsunuz acaba o yıllarda ben olsam ne yapardım diye düşünüyorsunuz.
Kitap diğer serileri gibi kitap yönetimi senin elinde , çok zevkli gayet marjinal bir kitap herkoyun kendi bacagından asılıyor :) amaaa hikayeyi 1 kez okuyup tamamladıkdan sonra tekrar okumak istemiyor insan oyüzfen kitap temin etmenize gerek yok bence :) elinize geçince seçimlerinizin sonucunu görseniz yeterli :)
Merhabalar ‍️ ana sayfanın biricik bookstagramı olarak karşındayım. Sana almaman gereken bir kitabı söylemeye geldim bu sefer o da: fotoğrafta da gördüğün gibi Şahane Hatalar:Pusula
Genelde bu seri olaya dank diye girer ve yönlendirdiğin hayat başkasının değil, senin olurdu ve olaylar gelişip giderdi. Bu kitapta ise çok fazla detay vardı ve yönlendirdiğin hayat kitapta geçen karakterin hayatıydı. Öbür versiyonlarını okumasam bu çok güzel gelebilirdi fakat bu olmamış Şahane Hatalar bu değil.  Bu daha çok Perihan Savaş'ın sunduğu  Gerçek Kesit gibi olmuş. Beğenmedim.
Kitaba puanım: 2/5⭐
.
Farklı ve alışılmadık bir deneyim yaşatan bir kitap. Bu kitapta karakteri siz yönlendiriyorsunuz ve hayattaki seçimlerini yapmasına yardımcı oluyorsunuz genellikle çabuk bitiyor ama seçimlerinizi değişerek yeniden başıaya bilirsiniz. Okunmasını tavsiye ederim.
Kitabın tek güzel yanı olayların nasıl devam edeceğini sizin belirliyor olmanızdı. Kitap mi çok sıkıcıydı yoksa ben mi çok kötü kararlar aldım bilmiyorum.
Çok kotuydu :( imla hatalarimi ararsiniz devrik bile diyemeyeceğim ne demek istediği anlaşılamayan cümleler , kötü bi çeviri ,alelade yazılmış bi kitap..zaman kaybı sadece

Yazarın biyografisi

Adı:
Liz Ruckdeschel
Unvan:
Roman yazarı

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 97 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 97 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.