Lucette Lagnado

Lucette Lagnado

Yazar
8.2/10
12 Kişi
·
41
Okunma
·
0
Beğeni
·
562
Gösterim
Adı:
Lucette Lagnado
Unvan:
yazar
Doğum:
Kahire,Mısır, 1956
Ancak iki tarafta da birdenbire bulanıklaşmıştı. Geçmiş ve gelecek; her ikisi de Massalia üzerinde babamla çekildiğimiz ve varlığını bugüne dek koruyabilmiş tek resim kadar belirsiz ve silikti.
499 syf.
·7/10
Mısırdan sürgüne gönderilenleri anlatıyor.Zengin aileler sınır dışı edilirken sınırda saklamış oldukları değerli eşyaları da yakalanıp el konuluyor.Kendilerine kucak açan Amerika da da bekledikleri ilgiyi göremeyip sefil bir hayat yaşıyorlar.Zenginlikten sefilliğe düşen ailelerin yaşam mücadelesi.Ben kitabı beğendim.Okuyun derim.
.
. Cehennem Yolcuları'ı inceledi.
@Ahsuwnfjejck·31 Ağu 2017·Kitabı okumadı
Bir şey fark ettim. Ben hiç kitap incelemesi tarzında bir şey paylaşmamışım. E paylaşayım o zaman dedim ve edindiğim ilk kötü tecrübem -kitap okumaya başladığım süreçte- hakkında konuşmak istedim. Bu kitabı niye aldım diye hala sorguluyorum ara sıra kendimi. İsminden dolayı korku kitabı sanıp milyonlarca kez başlayıp en fazla 50 sayfa okuyup bıraktığım bir kitap çünkü kendisi her ne kadar korku kitabını anımsatsada korku kitabı değildi. Tabi arka tarafı okumamam da cabası :D neyse işte öyle, yeniden başlamayı düşünüyorum falan filan *^
503 syf.
·Beğendi·8/10
Harika bir biyografi romanı. Kültürel zenginliğinize büyük bir katkısı olacak bir kitap. Çok okunmayan, ancak çok okunması gereken kitaplardan biri. Ben kitabı çok içselleştirmiştim ve zevkle okudum. Kesinlikle yarım bırakmayın diyorum. İyi ki okumuşum diyeceksiniz.

Yazarın biyografisi

Adı:
Lucette Lagnado
Unvan:
yazar
Doğum:
Kahire,Mısır, 1956

Yazar istatistikleri

  • 41 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.