Yazar
Ludmila Filipova

Ludmila Filipova

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.0
4 Kişi
26
Okunma
1
Beğeni
1.282
Gösterim
Unvan
Bulgar köşe yazarı ve roman yazarı
Doğum
10 Nisan 1977
Yaşamı
Ludmila Filipova (Bulgarca: Людмила Филипова, d. 10 Nisan 1977), Bulgar köşe yazarı ve roman yazarı. Marketing & Media dergisinin yayın yönetmeni. Bulgaristan eski başbakanı Grişa Filipov'un torunudur. Eğitimi Sofya Ekonomi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra City Üniversitesi'nde reklam, pazarlama ve yönetme alanında MBA yaptı. Özel yaşamı Dedesi Rusya'dan Filibe'ye göç etmiş. Annesi kanserden, babası kalp krizinden ölen ve bir ablası olan Filipova boşanmış, Konstantin adında bir oğlu var. Sevgilisi 9 Eylül 2009 tarihinde Sofya Yazar Toplantısı'nda tanıştığı Türk yazar Tuna Kiremitçi'dir.
Eylem Albayram
Kızıl Altın'ı inceledi.
390 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Gerçek olaylardan ve salgın olasılığına karşı kaynağı araştırılmış kan ürünleri ticareti kurbanı,gerçek insanların dram hikayeleri.Farkında olarak ya da olmayarak bu ticaretin içinde bulunan işadamları,ülke yöneticileri ve diplomatlar.Bu ticaretin sonucunda yayılan Hıv virüsü ve diğer hastalıklar...Alt üst olan hayatlar...Hepsi ilgi çekici bir hikaye.
Kızıl Altın
9.0/10
· 26 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
19
Fk
Kızıl Altın'ı inceledi.
390 syf.
·
Puan vermedi
Gerçek bir olaya dayanan çarpıcı bir öykü, haberlerde izleyip geçtiğimiz pek çok olayın perde arkasını merak etmeme neden oldu bu kitap, sıkılmadan heyecanı kaybetmeden okunur
Kızıl Altın
9.0/10
· 26 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1