Maya Banks

Maya Banks

Yazar
7.1/10
260 Kişi
·
740
Okunma
·
35
Beğeni
·
6018
Gösterim
Adı:
Maya Banks
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Teksas'da kocası,üç çocuğu ve evcil hayvaları ile yaşıyor.
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
354 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Tarihi aşk kitaplarını hep bi sevmişimdir ama İskoç kitaplarını daha çok seviyorum saf aşklarını, klanları için giriştikleri mücadeleleri ve tabii entrikalarını
.
Bu kez Mairin ve Ewan 'ın aşkı bulma yolundaki çabalarını okurken, amansız savaşlardan sağ çıkmaya çalışacağız. Ahh bahtsız Mairin, kitabın başından sonuna kadar yaralanmanın her çeşidini yaşadı Nasıl sağ çıkmayı başardı ben hala şaşkınım. Tarihin içinde gezintiye çıkacağınız bu güzel kitap, türü sevenlere tavsiyemdir der hepinize şimdiden keyifli okumalar dilerim Kitapla Kalın
461 syf.
·2 günde·5/10
Başımın belası seri... Zamanında ilk kitabı neye dayandım da aldım hatırlamıyorum. Sonra da ilk kitabı okumadan devamını alıp seriyi tamamladım. Keşke hiç bulaşmasaymışım dediğim kitaplar olup çıktılar.

40'ına merdiven dayamış üç arkadaş var. Zengin, karizmatik, yakışıklı adamlar bunlar. Her kitap adamlardan birinin hayatının aşkını bulma macerasını anlatıyor.

Aslında akıcı ve ufak aksiyon barındıran kurguları var ama anlatılanlar beni irite etti. Rahatsızlık verici olaylar vardı. 18'ler. Seveni vardır illaki ama bana hitap etmediler. Kitapları yarım bırakmaktan nefret ediyorum. O sebeple zorlayarak okumaya devam ettim.

Ek olarak üç erkek karakter birbirinin aynı gibiydi. Aynı karaktere üç farklı kitap yazılmıştı sanki. Neyse işte bence sizde bulaşmayın.

Kitapların üzerinde seri sıralaması var ama ben yine de yazayım:

1. Sıcak
2. Ateş
3. Kor
461 syf.
Yine bir imza ile kadının haklarına el konulma çabası ondan da keyif alabilme saçmalığı. Empati kazanmak için okuduğum kitaplardan, Maya Banks birçok yazarla ortak noktası var. Ana karakterler küçüklükten beri tanışıp birbirine uzanamayan lakin "bir anda" karar veriliyor nedense. Mia gayet sevgi dolu, neşeli. Hangi akla hizmet kendinden yirmi yaş büyük bir erkekle özellikle hem abisinin iş arkadaşı hem de yakın arkadaşı olan bir adamla ilişki kurma çabası nedir? Etiği sorgulamıyoruz :) Kitabın düzenli olayları vardı tek kitapta olay üzerine olay geldi sürükleyiciliği güzel lakin yanlış çiftler seçilmiş :) Keyifli okumalar...
462 syf.
·3/10
Bugün Nefes Nefese 3 lemesinin 2. kitabının yorumu ile geldim. Ve 2. kitabından sonra 3. yü okumayı düşünmüyorum. 1. kitabı geçen sene okumuştum ve beğenmemiştim hâlâ hatırlıyorum, bugün köyde ki kitaplığımda serinin devam kitaplarını gördüm ve alıp okumaya başladım. Ama maalesef hayal kırıklığı.
Jace, Gabe ve Mia'nın verdiği partide çalışan garson kızı gözüne kestiriyor. Ama ona karşı daha önce hiç bir kadına hissetmediği duygular hissediyor. Arkadaşı Ash Jace'in kıza ilgi gösterdiğini anlayınca, "Bende varım! Gidip onunla konuşacağım" gibi tepkiler veriyor. Jace tabi kıskanıyor şaşırıyor da çünkü daha önce Ash ile birlikte kadınları paylaşıyordu ama bu... Farklıydı onun için.
Olaylar böyle saçma sapan gelişiyor. Kız kaçıyor Jace buluyor bilmem ne.
Sürekli bir tekrar olayı vardı. Bir kitapta nefret ettiğim şeylerden birisi de bu. Tekrar!
İnsanı sıkıyor.
Toparlayacak olursam Nisan ayının ilk kitabı beni hayal kırıklığına uğrattı. Okumak isterseniz siz bilirsiniz ama ben tavsiye etmiyorum.
336 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Günün ikinci kitabı da bitti ve serinin son kitabı
Serinin en iyi kitabı
Gerçekten merak ettiğim kadar varmış beğendim. Hoş anlamlı ve güzeldi
En küçük kardesin klanların bağlanmasi için yapılan etkililik
Ama hiç bir şey göründügü gibi değilmiş kitabı okudukça anlıyorsunuz.
Sevinç hüzün mutluluk aşk ve beklenti her şey var sevdim seriyi güzel ve akıcıydi.
462 syf.
·Beğendi·8/10
Bu kitap bir öncekine göre biraz daha iyiydi. Yine kadını bir saatte tanıyıp ikinci saatte yatağa atma olayı vardı -ki kitabın olayı bundan oluşuyor- ancak anlatımı daha iyiydi. Konusu bir hayli ilginçti. Kızımız evsiz birisiydi ve bu beni kitaba daha çok çekti. Bethany'nin Jace'e alışması, bir aileye sahip olabilmesi ve bunları çekinceyle karşılaması, adapte olamaması kitabı hayli gerçekçi kılsa da beni etkileyen son dört bölüm oldu.
225 syf.
·Puan vermedi
Zaman geçsin diye okumuş olduğumu bir kitap yazar anlaşılır yazmış 24 saat dolmadan bitirdim kitabı mutlaka birseyler okumalıyım diyorsanız okuyabilirsiniz
423 syf.
·2/10
Serinin ilk kitabını okurken muhtemelen diğer kitaplarına devam etmeyeceğim demiştim. Hatta ilk kitabı bile "madem başladım, aradan çıksın" diyerek okuyordum ama işte buradayım. Yazarın gelişme aşamalarını gözlemlemiş gibi hissediyorum kendimi. Sanki benim de bu tarz bir serim olsun veya günümüze ayak uydurayım düşüncesiyle yazılmıştı. Yazar tarihi aşk türünde çok çok daha başarılı.
360 syf.
·9/10
Kitabı sevdim sürükleyiciydi. Benim gibi aksiyon seviyorsanız okumalısınız. Calean karakteri bence en iyisiydi. Aile bağlılığı içeren kitapları seviyorum. Ve birbiri ezmeden; incitmeden sevebilen insanları anlatabilen kitapları! Aşkları çok güzeldi. Her zamanki Maya Banks tadında!

Yazarın biyografisi

Adı:
Maya Banks
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
Teksas'da kocası,üç çocuğu ve evcil hayvaları ile yaşıyor.

Yazar istatistikleri

  • 35 okur beğendi.
  • 740 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 265 okur okuyacak.
  • 10 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları