Mehmet Yatçi

Mehmet Yatçi

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
579
Gösterim
Adı:
Mehmet Yatçi
Unvan:
Yazar
" Kopyaya harcadıkları enerjiyi sınava çalışmak için harcasalar bilgeliklerini duvarlara yazı yazarak ispat etmeye kalkışmazlardı. "
Mehmet Yatçi
Sayfa 18 - İkinci Adam Yayınları
518 syf.
·10 günde·7/10
Her zaman "Okuduğum bir kitabın yazarıyla tanışsam ya da okuduğum kitabın yazarını tanıyor olsam ne hissederdim acaba?" diye düşünürdüm. Nihayet, aynı okulda çalıştığım bir öğretmen arkadaşım sayesinde bu düşüncemi tecrübe etme firsatım oldu! Tuhaf bir duyguymuş! :) Sanki kitap okumuyorum da kitabı yazan arkadaşımla sohbet ediyormuşum gibi hissettim. İlginçtir ki bu durum beni biraz da rahatsız etti. Sanki kitabı rahatça okuyamıyormuşum gibi hissettim.

Kitaba gelince: İlk başlarda çok sıkıcıydı. Ancak bir süre sonra bir takım olaylar olmaya başladı ve kitaba bir akıcılık geldi. Kitabın tek olumsuz yanı çok fazla yazım, kelime kullanım ve cümle kurulum hatası var. Kitabın akıcılığını bozan unsurlardan biri de bu hatalar. Ayrıca olaylar nerede geçiyor, hangi tarihlerde geçiyor ya da olaylar arasında geçen süre ne kadar belirtilmemiş. Bu da kitabın eksik bulduğum yönlerinden biri.

Yazarın biyografisi

Adı:
Mehmet Yatçi
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.