1000Kitap Logosu
Mike Carey
Mike Carey
Mike Carey

Mike Carey

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.1
46 Kişi
142
Okunma
0
Beğeni
545
Gösterim
Unvan
İngiliz yazar
Doğum
Liverpool, İngiltere, 1959
Mustafa Anıl KAYI
The Sandman Presents: Lucifer 3'i inceledi.
24 syf.
·
8/10 puan
Çizimler hoşuma gitti, Morningstar’ın iğneleyici ve ukala konuşmaları, Tanrı’ya “Zaten biliyor değil mi?” atıfta bulunuşu, rahat hal ve hareketleri, yakışıklı tasviri oldukça güzel (ben çok az erkek karakter severim). Aksiyon neredeyse yok. Ancak beni nedense içine çekti çizgi roman. Ayrıca yaratılışa ilişkin birkaç basit ama anlamlı cümleyi de içerisinde barındırıyor.
The Sandman Presents: Lucifer 3
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Light
The Sandman Presents: Lucifer 3'i inceledi.
24 syf.
·
1097 günde
·
Puan vermedi
Kitabın kalitesi.
Mutlu sonları sevenlere pek önermesem de, gayet güzel okunası bir seri ökültizm severler için birebir hatta. Neil Gaiman'ın danışmanlığı ve Mike Carey'nin kaliteli yazarlığı buluşunca böyle hoş seriler ortaya çıkıyor.
The Sandman Presents: Lucifer 3
OKUYACAKLARIMA EKLE
Emre Esen
Neil Gaiman - Yokyer'i inceledi.
224 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Gaiman’ın okuduğum ilk kurgusu oldu ama son olacağını hiç zannetmiyorum. Hikaye çok iyi başladı. İlk sayfalardan içine girdim ve her yeni karakterle tanışmam heyecan içinde oldu. Sürekli bir merak duygusuyla hikayeyi bir oturuşta bitirebilirsiniz ki ben tadı uzasın istediğim için iki üç oturuşta bitirmeyi tercih ettim. Farklı bir dünyaya hikayeninde başında tanıdığımız Karakterle birlikte dalıyoruz ve onunla birlikte öğreniyoruz her şeyi. Adamın ne yapacağı neleri merak ettiği nerede ne tepki verdiği aslında hep okurla bütünleştirilebildiği için çok akıcı bir okuma oldu benim için. Bir o kadar da keyifliydi.
Neil Gaiman - Yokyer
8.4/10
· 31 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1