Giriş Yap

Mike Carey

Yazar
8.3
58 Kişi
Unvan
İngiliz yazar
Doğum
Liverpool, İngiltere, 1959

İncelemeler

Tümünü Gör
192 syf.
·
7/10 puan
Açıkçası, biraz hayal kırıklığına uğradım. Mesih’in Dönüşü diyor Mesih ortalarda yok. Toplasan dört sayfada anca var. E ben X-Force falan okumak istesem gider onun çizgi romanını alırdım. Hope nerede Hope? En iyi ters köşe Avengers’ın olaya dahil olmasıydı. Ama onlar da bir halta yaramadı. Daha farklı kurgulanabilirdi bu seri. İlk cilt çook ama çook daha iyiydi. Oysa ben asıl bundan ümitliydim. Sonunda yaşanan The Witcher dramına değinmiyorum bile. Niye ya niye? Wanda Maximoff ve Hope Summers’ın kaderi mi bu çile? Güç yanında çokça acı getiriyor herhalde.
Reklam
224 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Gaiman’ın okuduğum ilk kurgusu oldu ama son olacağını hiç zannetmiyorum. Hikaye çok iyi başladı. İlk sayfalardan içine girdim ve her yeni karakterle tanışmam heyecan içinde oldu. Sürekli bir merak duygusuyla hikayeyi bir oturuşta bitirebilirsiniz ki ben tadı uzasın istediğim için iki üç oturuşta bitirmeyi tercih ettim. Farklı bir dünyaya hikayeninde başında tanıdığımız Karakterle birlikte dalıyoruz ve onunla birlikte öğreniyoruz her şeyi. Adamın ne yapacağı neleri merak ettiği nerede ne tepki verdiği aslında hep okurla bütünleştirilebildiği için çok akıcı bir okuma oldu benim için. Bir o kadar da keyifliydi.
24 syf.
·
1097 günde
·
Puan vermedi
Kitabın kalitesi.
Mutlu sonları sevenlere pek önermesem de, gayet güzel okunası bir seri ökültizm severler için birebir hatta. Neil Gaiman'ın danışmanlığı ve Mike Carey'nin kaliteli yazarlığı buluşunca böyle hoş seriler ortaya çıkıyor.
The Sandman Presents: Lucifer 3
8.0/10 · 4 okunma
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48