Nazmiye Bağcı Çaylıoğlu

Nazmiye Bağcı Çaylıoğlu

Yazar
6.3/10
9 Kişi
·
23
Okunma
·
3
Beğeni
·
1124
Gösterim
Adı:
Nazmiye Bağcı Çaylıoğlu
Unvan:
Türk yazar-emekli öğretmen
Muallim çok iyi mizaca ve karaktere sahip olacak, çocukları eğitmek için gayret gösterecek, görevini ağır bulup sevmezlik etmeyecek,cocuklarin bilmedikleri konuları güzellik ve yumuşaklıkla anlatacaktır.
▪ Fatih Sultan Mehmet
160 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Anlatim diline hayran olduğum okumaktan son derece keyif aldigim, okudukca toplumumuzda ki kadinlarin yasadiklarina bir kez daha sahit oldugum sıcacık bizden bir hikaye.Kaleminize saglik Nazmiye Hanim..
160 syf.
·Beğendi·10/10
Herkesin hayatından kesitler bulabileceği çok güzel kurgulanmış, sade bir dille yazılmış bir kitap... okumaktan zevk aldım birkaç saat içinde bitirdim.
208 syf.
·3/10
Kitap özet olarak çalışan annelerin ve çocuklarının yaşadığı sorunlardan bahsediyor. Farklı sektörlerde çalışan kadınların kendi ağızlarından çocuk yetiştirme sürecindeki yaşadıkları dile getirilmiş.Fakat yazarın yaptığı yorumlar çok yetersiz kalmış. Ara ara psikologlardan da yararlanmaya çalıştıysa da o da yetersiz kalmış. Sonuç olarak sorunlar fazlasıyla dile getiriliyor ama çözüm yolları zayıf kalıyor.
120 syf.
·9 günde·Beğendi·10/10
Yazara en sevdiğiniz eseriniz hangisi demiştim. ''İnsan çocukları arasında ayırım yapamaz ama bu kitabı galiba çocuklara bir zamanlar çocuk olduğumu hatırlatmak istediğim için yazdım .''demişti. Çocuklara ben de çocukluğumdan bahsettiğimde o inanmayan bakışlarını gördüğümü söylemiştim. Gülmüştük.Gülümseyerek okuduğum güzel kitaplardandı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nazmiye Bağcı Çaylıoğlu
Unvan:
Türk yazar-emekli öğretmen

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 23 okur okudu.
  • 15 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.