Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Neslihan Özyükseler

Neslihan ÖzyükselerAlışverişe Kahve Molası yazarı
Yazar
5.3/10
6 Kişi
20
Okunma
0
Beğeni
2.422
Görüntülenme

Hakkında

21 Ağustos 1975 tarihinde İstanbul'da doğdu, Fransız Dili ve edebiyatı okudu. Alışverişe Kahve Molası, Alışverişe Aşk Molası ve Alışverişe Kıskançlık Molası adında yayınlanmış üç romanı var. 2008-2011 yılları arasında Cosmopolitan dergisinde köşe yazarlığı yaptı. Evlenerek Ankara'ya yerleşti. Halen All dergisinde alışveriş; MAG dergisinde life style; Caferuj'da ise dedikodu ve ilişkiler üzerine makaleler yazıyor. Aynı zamanda bir çocuk kitabı ve yeni bir roman üzerinde çalışıyor. Otuzbeş yaşından sonra düzenli spor yapmaya başladı, bunun sürekliliğini temenni ediyor. Hala her gün çikolata yiyor, altı fincan kahve içiyor. Arada sırada yeşil çayı da ihmal etmiyor. Meditasyon ve yoga yapıyor.
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
İstanbul, Türkiye, 21 Ağustos 1975

Okurlar

20 okur okudu.
10 okur okuyacak.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Ne sen değiştirebilirsin düzeni, ne de düzen sana uyar.
Galatasaray-Fenerbahçe
Geçen günkü Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Galatasaray'ın daha beşinci dakikada gol yemesi gibi... Bu yüzden Galatasaray'a yakın hissederdi kendini.O da hep gölü daha ilk dakikalarda yerdi.
Sayfa 190Kitabı okudu
Reklam
Şu sana yakışmıyor lafından nefret ederdi çocukluğundan beri. Ailesi başta olmak üzere herkes ona o lafı söyler dururdu.Ne zaman argo kullansa, küfretse, biraz sinirlense hemen "sana yakışmıyor," denilirdi. Neye göre belirleniyordu bu yakışıp yakışmama meselesi?
Sayfa 108Kitabı okudu
Eskiden yakın arkadaşlarıyla paylaşsa da bir süredir sadece evinin duvarlarının görmesine izin veriyordu mutsuzluğunu.
Işın Karaca'nın "Kara Tren" şarkısında dediği gibi "Aramıza yollar, yabancı kollar, zor yıllar girdi.İnanmazsın ama ben bunu ilk günden beri hissettim."
Sayfa 168Kitabı okudu

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
Henüz kayıt yok