Yazar
Rachel Gibson

Rachel Gibson

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.2
885 Kişi
2.943
Okunma
92
Beğeni
10,3bin
Gösterim
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Boise, İdaho, Amerika Birleşik Devletleri, 1961
Yaşamı
Amerikalı, Çağdaş aşk romanları yazarı
Zeynep
Papatya Falı'ı inceledi.
336 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Okurken eğlendiğim, günlük hayatın stresinden arındığım, hikayesi ve kurgusu basit ama eğlenceli, romantik komedi tarzında bir kitap. Rachel Gibson'ın kitapları hep bu tarzda ve okuduğum ağır kitapların arasına bu tarz kitaplar serpistirmek beyninin dinlenmesine de yardımcı oluyor.
Papatya Falı
6.5/10
· 129 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5
Triganis
Aşk Her Yerde'yi inceledi.
288 syf.
·
8/10 puan
Rachel Gibson bu seriyi cok tatlı yazmıs kötü yok içlerinde güzel ve daha güzeller var :) Bu, 35 yaşındaki Ty Savage'ın hikayesi, yıldız forvet ve Chinooks'un yeni kazanılmış kaptanı. Ty, kariyeri sona ermeden Stanley Cup'ı kazanmaya kararlıdır ve bu, bunu başaracağı yıl gibi görünüyor. Takımın sahibi 80+ yaşındaki Virgil Duffy ölene ve takımı, hokey hakkında neredeyse hiçbir şey bilmeyen 30 yaşındaki karısına vasiyet edene kadar eski striptizci/Playboy ortası Faith Duffy. Güzel sarışın Faith Ty'ın derisinin altına giriyor, ve eğer izin verirse, Ty için büyük bir dikkat dağıtıcı olabılır :D Faith'in bir hokey takımını nasıl yöneteceği hakkında hiçbir fikri yoktu. Takımı Virgil'in huysuz oğlu Landon'a satacaktı ama Landon onu takımın önünde utandırdığında teklifi geri çekip işe girişiyor .Faith'in hayatı inanılmaz derecede değişiyor cidden elinden gelenı yapıyor ki çelmeler ardarda oldugu halde . Ty Faith ile zaman geçirdikçe hatun hakkında düşündüklerinin gerçekle ilgisi olmadığını görüyor o zaman işler değişmeye başlıyor :D
Aşk Her Yerde
7.3/10
· 156 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Persephone
Tutkulu Aşk'ı inceledi.
427 syf.
·
3 günde
·
7/10 puan
Yazarın hokey serisinin ilk kitabı oluyor. Değişik romantik beyaz dizi tadında bir kitaptı. Georgeanne Howard, problemli bir çocukluk dönemi geçirmiş. duygusal çöküntüler yaşamış okuma güçlüğü çeken ve her şeye rağmen ayakta durmayı başarmış bir kişilik..... Ve çok gereksiz konuşuyor ama bu sorunundan kaynaklanıyor. Georgeanne düğün gününden kaçıyor, evleneceği adam zengin ama kesndisinin dedesi olacak yaşta. Kaçışında ona John yardım ediyor tabi gelin olduğundan haberi yok, dahası bu kız patronunun gelini. Neyse efendim kıza yardım ettiğini düşünerek aslında çok kötü bir şekilde kırıyor. Bir gece önce birlikte olup ertesi gün hiç birşey olmamış gibi kızı alıp havalanında bırakıyor. Georgeanne yıkılıyor ve hayatta kalmak için çok çalışıyor ve başarılı oluyor. Ne var ki düzenlediği bir davette John ile karşılaşana kadar.... Tam 7 yıl sonra.... John peşini bırakmıyor ve sırlar ortaya çıkıyor vs vs... İyi okumalar..
Tutkulu Aşk
7.6/10
· 232 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7