Raeanne Thayne

Raeanne Thayne

Yazar
6.0/10
16 Kişi
·
47
Okunma
·
1
Beğeni
·
739
Gösterim
Adı:
Raeanne Thayne
Unvan:
Yazar
416 syf.
·11 günde·Puan vermedi
Yazarın okuduğum ilk kitabı. Kalemini Debbie Macobmber'e benzettim. Sade ve akıcı bir dille yazılmış, kolay okunan bir kitap. Finalde karakterlerin bir bölümünün hikayesi havada kalsa da güzel bir kitap.
416 syf.
·8/10
Sade dille yazılmış,okuyucuyu sıkmadan olay örgüleri arasında geçiş sağlayan , dostluk, aile ve arkadaşlık ilişkilerini anlatan ve bir tutam da arasına aşk serpiştirilmis , sıcak , samimi bir kitap çıkmış ortaya ; fakat bazı olaylar/kişiler özellikle de kitaba adını veren bizim meşhur kanatlı meleğimizin kim olduğu ortaya çıkmadan, sanıyorum ki okuyucunun hayal gücüne bırakılmış . Herşeye rağmen bı solukta okuyup bitirdiğim kitap oldu kendisi .
Araştırdığımda ise kitabın serileri olduğu fakat henüz basılmamış olduğunu gördüm.Ümit ederim ki yayınlanır ve bizi diğer karakterlerin de yaşamına davet eden sayfaların içinde kendimizi buluruz .Keyifli okumalar
416 syf.
·Puan vermedi
Kitap sade dille yazılmış akıcı ve kolay okunan bir kitap olmasına ve beklentimi düşük tutmama rağmen ben sevemedim. Neden sevemedim çünkü konu güzel başlasa da olay örgüsü, geçişler bana yeterli gelmedi finalin bağlanamaması ve havada kalması da cabası ..
Vakit kaybıydı diyemem ama okunmasa da olurmuş..
Kitapla kalın.
416 syf.
·7/10
Kitabın sonunda şu meleğin kim olduğunu da söyleselerdi sanırım çok daha iyi olurdu...Akıcı bir anlatım ancak öyle beklenti yüksek olmamalı okurken.. Güzeldi..
416 syf.
·22 günde·3/10
Sıradan bir konu, düzgün bir anlatım ve sonu nereye vardığı belli olmayan bir kitap. Claire ile Riley'in ilişkisi anlatılmaya çalışılmışsa da umut meleği kitabın neresindeydi anlayamadım doğrusu. Çoğu karakterin hikayesi havada kalmış. Konuya dahil olan isimlerin çoğu sadece isim olsun diye yazılmış. Yazarın emeğine sağlık fakat kitap sıradandı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Raeanne Thayne
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 47 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 9 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.