Robert Edgar-Hunt

Yazar 8,0/10 · 2 Oy · 2 kitap · 6 okunma ·  0 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

0 okur beğendi.
2 puanlama · 0 alıntı
0 haber · 688 gösterim
6 okur kitaplarını okudu.
1 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
1 okur kitaplarını şu anda okuyor.
0 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Robert Edgar-Hunt'un Resimleri Resim Ekle

Henüz yazara ait resim eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Robert Edgar-Hunt'un Biyografisi

Robert BA (Hons) Film ve Televizyon Üretim ve Film Prodüksiyon ve Belgesel Üretiminde lisans programlarında Programı Başkanıdır. O İnceleme Üniversite Yönetim Kurulu ve Üniversite Kalite Ağı'nın bir üyesidir. Robert Leeds Metropolitan Üniversitesi Dış Examiner olduğunu. O Yükseköğretim Akademisi Sanat, Tasarım ve Medya konu merkezi sektörünün öğrenci algıları (Yuhanna Marland ile) bir araştırma projesi üstlenen ve MeCCSA (Medya, İletişim ve Kültür Araştırmaları Ağı) için kurumsal temsilcisi olmasıdır.

O Hull Üniversitesi'nden Yahudi-Amerikan edebiyatı ve sinemasının enayi karakteri üzerine çalışmaları için bir doktora aldı. Onun tez anlatıbilimin ve postmodernite üzerine özellikle vurgu ile komedi ve çağdaş kültür teorileri bir dizi üzerinde duruldu. Rob son zamanlarda Kurgu, Film Dili Yönetmenlik, Senaryo üzerinde yayınladı. Halen güncel film komedi Film Prodüksiyon ve makalelerin kapsamlı bir sözlük geliştiriyor. Robert onun güncel araştırma alanlarından herhangi doktora öğrencileri denetler.

Bir senarist olarak bu Rob uygulamalarının yanı sıra oyunculuğu ve (tiyatro çalışmaları dahil) yöneten profesyonel tecrübeye sahiptir. Halen James Richards ile üretim için bir film senaryosu geliştiriyor. Halen Film ve TV ve film yapımcıları ve ve Kuzey Yorkshire'da bir film festivali bir ağ kurulması içindeki MA gelişimine yol açmaktadır.

Araştırma alanları, Senaryo Yönetmenlik, film yapım teori ve pratik arasındaki Pedagojik ilişkiler, Kısa Film Yapım ve Dağıtım, Anlatı, Komedi Teorileri, Yahudi-Amerikan Edebiyatı ve Sinema bulunmaktadır.

Robert Edgar-Hunt sözleri ve alıntıları Alıntı Ekle

Henüz alıntı eklenmedi.

Robert Edgar-Hunt kitap incelemeleri

Henüz inceleme eklenmedi.