1000Kitap Logosu
Sadullah Aydın

Sadullah Aydın

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.3
119 Kişi
491
Okunma
16
Beğeni
2.093
Gösterim
200 syf.
·
5 günde
·
Puan vermedi
Çok muazzam br kitaptı çok etkilendim üstadın son anlarını nasıl olduğunu hep merak ediyordum kitap detaylarıyla anlatmış hatta ozaman ki siyası çalkıntılarıda çok güzel bir dille kaleme alınmış bir dava adamının hayatının her alında davasını düşünmesi ölümünde de davasıyla ölmesi ne olduğunu aktarmış mühakkak okunması gereken bir kitap çok başarılı eser
Son Günler
10.0/10
· 15 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6
104 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Yunus aleyhisselamin hayatının anlatıldığı kavmi Ninovaliların helak olmaktan nasıl kurtulduğu ve Yunus aleyhisselamin balığın karnından kurtuluşunun roman şeklinde anlatıldığı güzel bir eser. La ilahe illa ente Sübhaneke inni kuntu minezzalimin. Yunus as in balığın karnında okuduğu dua. Eğer bu duayı okumasaydi kıyamete kadar balığın karnında kalırdı buyurulmus. Bu dua bizlere de miras kalmıştır.
Kaçak Yolcu
9.6/10
· 12 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
200 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Üstad Bediüzzaman’ın son üç gününün anlattığı roman tarzında yazılmış muhteşem bir eser.. Çilekeş Üstad’ın son günlerinde bile rahat yüzü görmediği, zalimler tarafından sürekli tacize uğramasının anlatılmaktadır.. Hayattayken ondan korkan düşmanları onu mezarında bile rahat bırakmamış, karanlık bir gece de Urfa defin olan naaşı bilinmeyen bir yere götürülmüş tür..
Son Günler
10.0/10
· 15 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2