Giriş Yap

Samantha Towle

Yazar
6.7
60 Kişi
Unvan
Yazar

İncelemeler

Tümünü Gör
472 syf.
·
14 günde
·
Puan vermedi
Kitap uzun süredir kitaplığımda olmasına rağmen yeni okudum.Kitap da beni rahatsız eden yapılan yazım hatalarıydı. Kitabın konusuna gelecek olursam; Çocukluk arkadaşı olan , on iki sene ayrılan Trudy Bennet ve Rock yıldızı olan Jake Wethers’ın öyküsünü anlatıyor.Trudy bir gazetede köşe yazarlığı yapıyor.Jake Wethers ise bir rock yıldızı.Bir şekilde yolları kesişiyor ve olaylar başlıyor. Okurken akıcı bir şekilde ilerledi.Dediğim gibi yapılan yazım hataları çok fazla.Okurken Trudy’nin kararsızlığı beni çok sinir etti.Ama bazı yerlerde de haklı buldum.Kitabın esas oğlanın ağzından yazılan serinin ikincisini okurmuşum bilmiyorum.Çünkü elimde okumadığım çok fazla kitap var.
Reklam
472 syf.
·
3 günde
·
5/10 puan
Kitabın konusu güzel olmasına rağmen baya sıkıcı bir kitaptı. Ben Tru'nun yerinde olsam kesinlikle Will'i seçerdim. Jake'in aksine her şeyiyle tam bir adamdı. Jake sadece etrafındakilere emir vermeyi bilen, Tru hariç ne istediğini tam olarak bilmeyen, egosu benim için bile fazla yüksek olan bir karakterdi. Tru ise Will ile ayrılıncaya kadar ne istediğini bilmeyen, yeri geldiğinde salak, yeri geldiğinde Jake' e göre biraz daha çekilebilir biriydi. Serinin 2. kitabı da yine bu çifti içeriyor ve okuyacağımı sanmıyorum.
432 syf.
·
1 günde
·
9/10 puan
Fırtınaya Tutulmak Samantha Towle Vay canına nefes almadan okudum resmen ilk kitapta kızdığım onca şeyi bu kitapta affettim bazı yerlerde ağladım. Sevgiyi aşkı ve çaresizliği öyle güzel yansıtmis ki yazar mahvetti beni. Tru ve Jake tatlı Jake mükemmeldi kesinlikle aşkı varlığını onun mutluluğunu korkusunu kıskanmasını içime çeke çeke okudum. Kitap harikaydı bence iyiki karşıma çıkmış kitap yoksa bu denli duygu yüklü bir kitabı okumadan geçmek çok kötü olacaktı. 10/10 Keşke üçüncü kitapta çıkmış olsaydı
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42