Sara Bennett

Aşkın Kollarında yazarı
Yazar
6.6/10
18 Kişi
50
Okunma
0
Beğeni
1.842
Görüntülenme

Sara Bennett Gönderileri

Sara Bennett kitaplarını, Sara Bennett sözleri ve alıntılarını, Sara Bennett yazarlarını, Sara Bennett yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
"Cenneti gördün mü ? " Tanrım evet ." " Neye benziyordu ?" " Sana."
272 syf.
6/10 puan verdi
Kendinden emin asi aristokrat erkek ve kendi seçtiği erkekle evlenmekte kararlı asi kiz. Tabiki güzeller güzeli asi kızımız erkeğin inadını kırıp kalbini feth ediyor. Konu gereksiz yere uzatilmamis. Gülümseyerek okunacak bir kitap.
Aşkın Kollarında
Aşkın KollarındaSara Bennett · Nemesis Kitap · 201350 okunma
Reklam
272 syf.
6/10 puan verdi
·
Beğendi
Bir kitap fuarında gezerken adından çok kapağının dıkkatımı çektiği bi roman... Kapağında Olivia'yı çağrıştırdığını düşündüğüm figürün tarzı bana kitabın konusunun eski zamanlara dayalı olduğunu düşündürdü. Buydu benım için kıtabı çekici hale getiren ve albeni yaratan. Cinsellik yoğun olarak ve ınce detaylarına kadar anlatılmış. Bu hoşuma gitti desem yalan olur. Henüz kıtabın başlarındayken sıkılmış olsam da devam ettikçe sürükleyici hale getiren Olivia'nın bitmek tükenmek bilmeyen azmi oldu. Zordur bi erkek tarafından açık ve net bi şekılde istenmediği söylendiğinde buna rağmen yolundan dönmemek. Olivia,romanda en ufak bi tereddüt yaşamadan sevdiği adamın peşinden gidiyor... Yazar kıtabın sonunda Sarah'ın aslında ölmediğini,dedıkodulardan korunmak ve aile itibarı uğruna anne babasından uzak kalmak için kuytu bı yerlerde evlilik dışı dünyaya gelen oğlu Jonah'la birlıkte yaşadığını ve Jonah'ın babasının sanıldığının aksine Nic değilde Nic'in babasının ta kendisi olduğunu söyleyerek ters köşe yapıyor :) Romanın henüz başlarındayken sıkılmaya başladıysanız ve konuyu sıradan bulduysanız SAKIN bırakmayın derim. Sonlara yaklaştığınızda okurları bekleyen bekleyen bi sürpriz var..
Aşkın Kollarında
Aşkın KollarındaSara Bennett · Nemesis Kitap · 201350 okunma
272 syf.
5/10 puan verdi
Bu kitap için eh işte bile der miyim? Sanmıyorum. Fazla yüzeyseldi, hiç zevk alamadım okurken. Yazar güzelim Dominic ismini Nic diye yazmasıyla zaten beni benden aldı. Olivia ismine de Livy demesi üzerine tuz biber oldu. Rahat bırak güzelim isimleri, değil mi.. Dominic, Olivia'ya afedersiniz etmediği kelimeleri bırakmadı kız da ne gurursuzmuş hep peşinden gitti. Peh dedim. Yazar gerçi bir yerde ters köşeye yatırdı. Zaten onu da yapmasaydı rezil bir kitap olmuş bu ne böyle derdim. Aslında konunun zemini iyi ama üzerini sağlamlaştıramamış, bu konuda başarısız kalmış yazar. Bir de bu kitap seri. Diğer kitapları da basılsa okur muyum, sanmıyorum.. Seriyi merak edenlere; 1. Led Astray by a Rake - Aşkın Kollarında 2. A Most Sinful Proposal 3. To Pleasure a Duke 4. Sin With a Scoundrel 5. Wicked Earl Seeks Proper Heiress
Aşkın Kollarında
Aşkın KollarındaSara Bennett · Nemesis Kitap · 201350 okunma