1000Kitap Logosu
Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9,8bin
Okunma
539
Beğeni
19,3bin
Gösterim
Tam adı
Sarah Janet Maas
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Manhattan, New York, ABD, 5 Mart 1986
Yaşamı
Sarah Janet Maas (5 Mart 1986 doğumlu) New York Times ve USA Today'in en çok satan Amerikalı fantezi yazarı. İlk romanı Throne of Glass, Bloomsbury tarafından 2012'de yayınlandı.
karısı… onun karısı. chaol önlerindeki yolu hiçbir zaman üç hafta önceki kadar açık saçık görmemişti. chaol o bahçede yrene’i gözlerken öyleyece… anlayıvermişti. ne istediğini anlamıştı. böylece kalkıp yrene’nin önü de diz çöküp sormuştu. “benimle evlenir misin yrene? eşim olur musun?” ve chaol, yrene’e bakarken; denizden gelen esinti yrene’nin saç tutamlarını havalandırırken, burnundaki ve yanaklarındaki çilleri ortaya çıkarırken… chaol gülümsedi. yrene’nin karşılık olarak verdiği gülümseme etraflarını çevreleyen denize yansıyan güneşten daha parlaktı.
sartaq “daha seni görmeden seviyordum.” dedi. nesryn “lütfen,” diyerek hıçkırdı. sartaq’ın eli nesryn’in elini sıktı. “keşke zamanımız olabilseydi.” sonra prens gitmişti. nesryn’in ellerinden koparılıp alınarak. hiç var olmamış gibi.
Sarah J. Maas
Sayfa 553 - nesryn ne kadar kadersiz bir kızsın.
"Sesin hoşuma gidiyor. Arkasındaki yüzü tanımak istiyorum." "Böyle bir şey olmayacak. Yine de teşekkür ederim." Bir süre sustuktan sonra ekledi: "Ben de senin sesinden hoşlanıyorum." " Ciddi mi?" " Ciddi." Günışığı kıkırdadı "Tam bir belasın." " Bela benim göbek adım desem çok mu klişe olur?" "Evet, hem de çok." "Senin göbek adın ne olurdu peki?" Günışığı'nın alevleri geri çekilerek o ateşten gözleri ortaya çıkardı."İntikam." Ruhn kurnazca sırıttı. " Etkileyici."
Yaşam, güzel bir büyüme ve çürüme döngüsüdür” dedi Yeraltı Kralı; sesi Uyuyan Şehir’de yankılanıyordu. “Hiçbir şey ziyan edilemez. Doğarken aldığımızı ölürken geri veririz. Sonsuz Topraklarda siz fanilere bahşedilen şey bu döngüdeki bir adımdan başkası değildir. Boşluk’a doğru yaptığınız yolculukta bir duraktır sadece.”
1
...
9,3bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.