Scott Mariani

Scott Mariani

Yazar
7.1/10
8 Kişi
·
19
Okunma
·
0
Beğeni
·
827
Gösterim
Adı:
Scott Mariani
Unvan:
İskoçyalı Yazar
Doğum:
St Andrews, İskoçya, Birleşik Krallık, 1968
Mavi gözlerini güneşe doğru kısarak attığı bir taşın havada kavis çizerek küçük, beyaz şapırtıyla yaklaşan dalgada kayboluşunu izledi. İyi iş Hope, diye düşündü kendi kendine. O taşın kıyıya vurması bin yıl sürdü ve sen, onu yeniden denize attın.
Yazarın "Simyacının Sırrı" adlı romanından tanıdığımız Ben Hope, yine çok tehlikeli bir maceraya atılıyor. Eski aşkının yardım çağrısını alan Hope, kendini kısa süre içerisinde tehlikenin ortasına atmak zorunda kalıyor. Olayların kaynağı, yüzyılları bulan bir geçmişe sahip gizli bir örgütün sırlarının açığa çıkma riski oluyor. Bunu engellemek için her türlü yola başvurmaktan sakınmayan insanlara karşı Ben Hope, gerçeği ortaya çıkarmak için tarihin uçsuz bucaksız yollarında Mozart dönemine kadar inmek zorunda kalıyor. Scott Mariani, bu kitabında Mozart'ın ölümüne dair inandığı iddiayı ortaya koyarken, okuyucuya oldukça keyifli bir roman sunmuş. Macera romanları sevenlere tavsiye ederim.
Sürekli sizi yanıltan ve sürükleyici bir kitap. Çok başarılı bulduğum kitaplardan bir tanesi. Sürpriz sonlu Kitabı elinize alınca tek solukta okuyacağınıza eminim:)

Yazarın biyografisi

Adı:
Scott Mariani
Unvan:
İskoçyalı Yazar
Doğum:
St Andrews, İskoçya, Birleşik Krallık, 1968

Yazar istatistikleri

  • 19 okur okudu.
  • 14 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.