1000Kitap Logosu
Selçuk Aydemir
Selçuk Aydemir
Selçuk Aydemir

Selçuk Aydemir

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.4
2.735 Kişi
7,9bin
Okunma
454
Beğeni
9,2bin
Gösterim
Unvan
Türk Senarist ve Yönetmen
Doğum
İstanbul, 6 Haziran 1982
Yaşamı
Selçuk Aydemir (6 Haziran 1982, İstanbul) Türk senarist ve yönetmen. İstanbul Teknik Üniversitesi'nden Uçak Mühendisi olarak mezun olmuştur. Ancak, mezun olduğu bölüm ile ilgili şu anda bir faaliyet içerisinde değildir. İşler Güçler dizisi ile ünlenmiştir. Kendisi gibi senarist olan Leyla İle Mecnun dizisinin yazarı Burak Aksak, Selçuk Aydemir’in kuzenidir. Son filmi Düğün Dernek Türkiye'de 2014 yılında en çok izlenen 3. film olmuştur
Ulviye Dolamaç
Mahalleden Arkadaşlar'ı inceledi.
224 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Yüzünüzdeki gülümseme bir an olsun eksik olmayacak...
Kitap çok eğlenceli resmen 90'lı yılları yaşamadan 90'lı yılları yaşadım. Kitabı okurken yüzümdeki gülümseme bir an olsun eksik olmadı. 90'lı yıllar çocukların çocuk gibi yaşadıği son yıllar olduğu kitabı okuyan her kişi tarafından bilinir. Okurken keşke bende bunlardan biri olsam dedim, mükemmel bir anlatımıyla hiç sıkılmadan okuduğum ve hiç bitmemesini istediğim bir kitap. Kitabı her kitap okumayı sevenlere şiddetle tavsiye ederim.
Mahalleden Arkadaşlar
OKUYACAKLARIMA EKLE
7
Demet Gökduman
Evrak Kürek'i inceledi.
224 syf.
Sinema, kamera, senaryo ile alakası olanlar başta olmak üzere herkesin okuması gereken bir kitap olmuş. 2 Günde bitirdim sıkmadı. İzlediğimiz dizi ve filmlerin hangi şartlar altında ekrana geldiğini samimi bir dil ile öğrenmiş oldum.
Evrak Kürek
8.4/10
· 1.218 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
15
Züleyha Yıldırım
Liseden Arkadaşlar'ı inceledi.
224 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Aşırı eğlenceli bir kitap. Gerçekten çok önyargılı yaklaşmıştım ama yanılmışım. Bazı yerlerini okudukça gülmekten karnıma ağrı girdi. Gece gece okurken gülmekten evdekileri 'noluyooo yaaa' diye uyandırdım da gülmekten hala kendimi açıklayamadım. Arkadaşlar bu kitabı okuyun okutturun. 1 gün içinde okunabilecek rahatlıkta ve sadelikte bir kitap.
Liseden Arkadaşlar
8.4/10
· 3.255 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
20