Sheila O'Flanagan

Sheila O'Flanagan

Yazar
7.3/10
27 Kişi
·
87
Okunma
·
3
Beğeni
·
864
Gösterim
Adı:
Sheila O'Flanagan
Unvan:
İrlandalı Gazeteci ve Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda
Pencereye kafamı yasliyorum, gözlerim hala kapalı. Acaba doğru insanı bulabilecek miyim? Bulmam gerekiyor mu? Sonuçta mutluluğu yakalasam bile bu bana yetecek mi? Ayrıca, bu dünyaya yalnız geldik ve yalnız gideceğiz. Bunda bu kadar trajik olan ne var? Kendi kendine mutlu olmayı denemek, yanlış kişiyle bir şeyleri yürütmeye çalışmaktan daha doğru değil mi? Kendini başka bir insanın hayatına sığdırmaya çalışmak yerine, istediğin şeyleri yapmak daha iyi değil mi?
528 syf.
·8/10 puan
Epsilon Yayınevini çok sevdiğim için aldığım bir romandı aslında. Ama, kitabı okudukça karakterleri ve olay örgüsündeki akışı, düzeni ve yazarın renkli anlatımı beni biranda kitabın içine çekti desem yeridir. Seyahat ederken okumaya başladığım bir romandı , kitabın sayfalarını çevirdikçe hakikaten de seyahate uyumlu bir romanmış demekten kendimi alamadım. Siz de yakın bir zamanda seyahat edecekseniz, kitabınızda yoksa, bu kitap tam da size uygun. Aradığım Her Şey Var Sende romanı bana çok güzel arkadaşlık etti çıktığım seyahatte. Yazara ve Epsilon Yayınevine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
466 syf.
·2 günde·Beğendi·Puan vermedi
Sizi hic yormayan akici bir anlatimla Nese olcaytu cevirisi ile okumanizi tavsiye ederim. Alix işiyle, arkadaslariyla, ailesiyle, ozel yasamiyla olan iliskilerini heyecanla okudum. Okurken dinlendim. Is hayatinda kadin olmanin ulkesi olmadigini okurken daha iyi anladim.
471 syf.
#okudumbitti
#kitaptanıtım

Hiç Bitmeyecek Gibi
Sheila O'flanagan
EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı: 471

Kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenerek hayatla barışan kadınların hikâyesi.

Aşk romanı severlere şiddetle tavsiye ederim. Okurken bir şey öğrenmeyeceğiniz bir kitap ama sonuna kadar kendini okutuyor.

https://www.facebook.com/...51282/?ref=bookmarks
SihirliFlut
http://www.ukitap.com/u/SihirliFlut/
https://zebramo.com/users/323273809

Yazarın biyografisi

Adı:
Sheila O'Flanagan
Unvan:
İrlandalı Gazeteci ve Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 87 okur okudu.
  • 38 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.