T. Greenwood

T. Greenwood

Yazar
8.2/10
5 Kişi
·
18
Okunma
·
0
Beğeni
·
534
Gösterim
Adı:
T. Greenwood
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
St Johnsbury, Vermont, Amerika Birleşik Devletleri
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
448 syf.
·Puan vermedi
Birkaç yıl önce okumuş ve inceleme yazma fırsatı bulamamıştım. Yazarın okuduğum ilk kitabı. Akıcı bir dili var. Konusuna gelince; İki Nehir isimli kasabada yaşanan olayların anlatıldığı güzel bir kitap.
448 syf.
·2 günde·5/10
Herkese günaydın.️
Bugün İki Nehir kitabı ile sizlere merhaba diyorum.
Harper isimli karakterin 12 yaşında kızı ile vefat eden eşinin (Betsy) akrabalarının yanından kendi evlerine taşınması ile başlıyor. Taşınmalarından sonra işe gittiği bir gün nehri geçen köprüden tren devrildiğini duyuyor ve yardım için nehre gidiyor. Orada Maggie isimli bir kazazede ile tanışıyor. 15 yaşındaki Maggie annesinin öldüğünü, babasının onu hamileliğinden dolayı istemediğini, o yüzden öldü gösterilmesini ve bir süre Harper’in evinde kalmayı istiyor. Ve ne alaka, saçmalama eşliklerimle beraber Harper kabul ediyor.

Buradan sonrası biraz günümüz, geçmiş olarak daldan dala atlayarak yazılmış. Betsy ile tanışmaları, Betsy’e olan aşkı, Betsy’nin ailesi, kendi ailesi, sınıf arkadaşları, üniversite dönemi, annesinin öldürülmesi derken benim için sonunu tahmin ettiğim bir kitap oldu diyebilirim.

O yüzden öyle çok güzeldi, harikaydı değil de ama gene de boş zamanınızda okunabilir diyebileceğim bir kitap.

Yazarın biyografisi

Adı:
T. Greenwood
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
St Johnsbury, Vermont, Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 18 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.