1000Kitap Logosu
Thierry Serfaty

Thierry Serfaty

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
87
Okunma
2
Beğeni
1.198
Gösterim
Unvan
Fransız yazar ve tıp doktoru
Doğum
7 Aralık 1967
536 syf.
#okudumbitti #kitaptanıtım Korku Thierry Serfaty PEGASUS YAYINLARI Sayfa Sayısı: 536 HERKESİN BİR KORKUSU VARDIR. SENİNKİ NE? Konu değişik ama yeteri kadar akıcı bir dille yazılmamış. Çok beklenti içine girmeden okursanız belki keyif alırsınız ama ben tatmin edici bulmadım. Okumasanız da olur. facebook.com/groups/207363229625...
SihirliFlut
SihirliFlut
ukitap.com/u/SihirliFlut/ zebramo.com/users/323273809
Korku
7.5/10 · 89 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
Fikir acayip derecede hoşuma gitmişti. Hatta kitabı ilk çıktığında alamadım, hemen alınacaklar listemde ilk sıraya koydum ki gözden kaçırmayayım diye. Amma ve lakin yazar, kitabı seri haline getirmekte karar kılmış gibi sonu havada kalan bir kitap sunmuş bizlere. Ayrıca çeviriden kaynaklı olsa gerek, bazı yerlerde anlamsız cümlelere rastlamak mümkün. Gelelim karakterlere... Romanın iş bitirici tayfasında bulunan Erick ve eşi Laura Flamand, mükemmel kadın ve mükemmel erkeğin birbirini bulup, "bulmuşken de kaybetmeden evlenelim bari" demiş olduğu bir ikili. Ne yazık ki bu ikili, iş bitirirken de dedektiflik özelliklerinden ziyade dişilik ve yakışıklılık (biraz da rozet) meziyetlerini kullanıyorlar. Bunlara "anne" lakaplı Marina da yardım etmekte. Neyse fazla kötüleme yapmadan şöyle bağlayayım. Yazar, kitabı 100 sayfa falan uzatarak tek kitap halinde bitirse fena olmazdı. "Duygusal" nedenlerden ötürü devam etme isteği olabilir, saygı duyarız...
Korku
7.5/10 · 89 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
·
2/10 puan
Korku türüne hafifçe kaymak istedim. Bu türü bazı Stephan King eserlerinde gözlemlemiştim. Hoşuma gitmemişti. Profesyonelce hazırlanmış bir içerik olması gerekiyor. Yazım dili de bir o kadar önemlidir.
Korku
7.5/10 · 89 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
·
Beğendi
·
7/10 puan
Korkunuz olmazsa ne olurun kitabı. Zaman zaman daha iyi yazılıp işlenebilirdi bu konu dedirtiyor kitap ancak belki de çeviri kaynaklı bi eksiklikti okurken bulduğum boşluklar. Gerilim arıyorsanız orta şekerlisiyle yetineceksiniz. Hızlı okunan farklı birşey arıyorsanız işte o kitap bu kitap.
Korku
7.5/10 · 89 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
536 syf.
·
Puan vermedi
Kitabın sadece ilk 50 sayfasını okuyup kitabı bırakırsanız inanın birşey kaybetmezsiniz. Kurgusuz anlamsız saçma sapan yerlere giden bir kitap. Bestseller diye aldım saatlerimi yedi. Sakın..
Korku
7.5/10 · 89 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.