Timur Soykan

Timur Soykan

Yazar
8.5/10
11 Kişi
·
19
Okunma
·
2
Beğeni
·
980
Gösterim
Sahneyi satın alınan romantizm doldurmuştu.Arka sokakların sonradan görme zenginleriyle,konsomatrisler aşık rolü yaparak dans ediyordu.Yanak yanağa danslarına gülümsedi Erdal.Buranın aslında bir duygular kerhanesi olduğunu düşündü.
Timur Soykan
Sayfa 69 - postacı yayınevi-499 sayfa
Gücün alkışlarıyla kendini şarj etmesi gerekiyordu bir an önce.Yoksa bu okyanusta her an boğulabilirdi.Kazanacak tarafta olduğunu bilerek dalgaların üzerinde durmaktan başka çaresi yoktu.
500 syf.
·4 günde·9/10
Okuduğum ikinci Timur Soykan polisiyesi.Bu da diğer kitabı-Liste-gibi Türkiye gerçeğini bütün çıplaklığıyla anlatan iyi bir polisiye.2012 yılında yazılmış olmasına rağmen okurken bugün içinde bulunduğumuz duruma-cemaatin devlet ve polisin içine yerleşmesine-nasıl geldiğimizi görüyorsunuz. Derin devlet olgusu,Kürt-Türk çatışmasının da anlatıldığı kitap akıcı kurgusuyla hızlı okunuyor.
380 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Bu yazarın ilk okuduğum kitabı.Türkiye'nin gerçeklerine "cemaat-hükümet-mit -Amerika " dayanan sürükleyici bir polisiye.Kitap kahramanları öyle iyi resmedilmiş ki,hepsini tanıdığınızı düşünüyorsunuz.İyi bir polisiye.Yazarın bundan önce yazdığı Zavallı adlı polisiyesini de okumaya karar verdim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Timur Soykan
Unvan:
Gazeteci

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 19 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 11 okur okuyacak.