Yalçın Doğan

Yalçın DoğanFenerbahçe Cumhuriyeti yazarı
Yazar
Çevirmen
7.4/10
18 Kişi
47
Okunma
7
Beğeni
1.625
Görüntülenme

Yalçın Doğan Gönderileri

Yalçın Doğan kitaplarını, Yalçın Doğan sözleri ve alıntılarını, Yalçın Doğan yazarlarını, Yalçın Doğan yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
229 syf.
10/10 puan verdi
·
13 günde okudu
Fenerbahçe tarihi ile alakalı birbirinden ilginç hikayelerin yer aldığı bir kitap. Kah yakın tarihten kah kuruluş yıllarından hikayeler barındırıyor. Bahsedilen hikayelerin önemli bir kısmını ise basın yada internet aracılığı ile bulunmasının mümkün olduğunu sanmıyorum. Yazar Yalçın Doğan bu açıdan çok önemli bir araştırmacılık örneği ortaya
Fenerbahçe Cumhuriyeti
Fenerbahçe CumhuriyetiYalçın Doğan · Doğan Kitap · 200724 okunma
229 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Fenerbahçe tarihine bir bakış. Fenerbahçe'nin Kurtuluş Savaşından itibaren asıl unsur oaln TÜRKİYE CUMHURİYETİ'ne yaptığı başarılı katkıların anlatımları yer alıyor. Ve tabii ki bir ayrım ifadesi olmayan kendine münhasır bir yönetim şeklinin isimlendirmesi Fenerbahçe Cumhuriyeti. Bu isim ise doğaldır ki Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan bir Spor Kulubünün kendine olan yerinde bir yakıştırması. Diğerlerinin belki de çekemediği ve nereden çıktı bu Fenerbahçe Cumhuriyeti demelerine bir cevap. Elbette ki vazgeçilmezimiz TÜRKİYE CUMHURİYETİ, bunun beraberinde olan bir Fenerbahçe Cumhuriyeti asla bir ayrımcılık değildir. Aksine Türkiye Cumhuriyetinin destekçisi ve tamamlayıcısı bir Spor Kulübü ve en büyük sivil toplum kuruluşudur.
Fenerbahçe Cumhuriyeti
Fenerbahçe CumhuriyetiYalçın Doğan · Doğan Kitap · 200724 okunma
17 öğeden 16 ile 17 arasındakiler gösteriliyor.