Yasemin Derya Aka

Yasemin Derya Aka

YazarÇevirmen
8.0/10
25 Kişi
·
95
Okunma
·
3
Beğeni
·
1.577
Gösterim
Şimdi ise annem yemeğe çağrıyor. Bizim evde de bazı kurallar oldukça katı. Annem seslendiğinde anda yemekte olmazsak vay halimize! En iyisi şu an yazımı sonlandırmak...(Peliiiin! Üç dediğimde yemeğe koşuyorsun! Üüüüüüüç!)
1. KISIM: Yeni Şehir, Yeni Arkadaşlıklar
" Merhaba sevgili günlük. Benim adım Celine. Sydney'e yeni taşındım. Babam bir teknisyen. Daha önce Maryboroungh'da, Kuzey Yolu'ndaki tren raylarının bakımını yapmakla görevli olan babam, şirketi tarafından Sydney'e gönderildi. Annem ise kocasını seven her kadın gibi babama destek vermek için, Maryboroung'daki pasta dükkanını kapatıp Sydney'e onunla birlikte gelmeyi kabul etti. Bana gelince, Sydney'e gelmek benim tercihim değildi ve daha şimdiden eski evimizi özleme başladım bile. Buraadaki tek arkadaşım sensin. Biliyormusun sevgili günlük, ben hayatımda ilk kez bir defterle arkadaşlık ediyorum....."


Arkadaşlar bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum:DD

İyi Okumalar...
Gerçekten çok akıcı,eğlenceli ve bol kahkahalı bir kitap.Sade olan dil,boğmayan anlatım ve heyecanlandıran bir olay örgüsü.Çalçene Pelin ile kendimi özdeşleştirdim diyebilirim.Kesinlikle okuyun,özellikle zihniniz karışıksa.Çünkü bu kitap kafa dağıtmak için bir harika.Yasemin Derya Aka,bu süreden sonra çok sevdiğim bir yazar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Yasemin Derya Aka
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 95 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 46 okur okuyacak.