Yasemin Derya Aka

Yasemin Derya Aka

YazarÇevirmen
8.0/10
60 Kişi
·
252
Okunma
·
8
Beğeni
·
1992
Gösterim
Adı:
Yasemin Derya Aka
Unvan:
Yazar
Şimdi ise annem yemeğe çağrıyor. Bizim evde de bazı kurallar oldukça katı. Annem seslendiğinde anda yemekte olmazsak vay halimize! En iyisi şu an yazımı sonlandırmak...(Peliiiin! Üç dediğimde yemeğe koşuyorsun! Üüüüüüüç!)
Atarım artık delikten geçmek üzere olan Dominis ‘e “Biliyor musun Dominis. Bir Duru Kanat verdiği tüm sözleri tutar ,”dedi ve kızın metal bütünleştiriciyi tutan elini sıkıca tutarak onunla birlikte delikten geçti.
Dominis artık annesine ve babasına daha da yaklaştığını hissedebiliyordu.
Özür dilemek için hastaneye gittiklerinde kimse buna inanmamış bir süreden sonra yapayalnız kalmışlar böylece kasabayı terk etmeye karar vermişler . Yeni kasablarında bir daha kimseye yalan söylememişler.
320 syf.
·Beğendi·10/10
1. KISIM: Yeni Şehir, Yeni Arkadaşlıklar
" Merhaba sevgili günlük. Benim adım Celine. Sydney'e yeni taşındım. Babam bir teknisyen. Daha önce Maryboroungh'da, Kuzey Yolu'ndaki tren raylarının bakımını yapmakla görevli olan babam, şirketi tarafından Sydney'e gönderildi. Annem ise kocasını seven her kadın gibi babama destek vermek için, Maryboroung'daki pasta dükkanını kapatıp Sydney'e onunla birlikte gelmeyi kabul etti. Bana gelince, Sydney'e gelmek benim tercihim değildi ve daha şimdiden eski evimizi özleme başladım bile. Buraadaki tek arkadaşım sensin. Biliyormusun sevgili günlük, ben hayatımda ilk kez bir defterle arkadaşlık ediyorum....."


Arkadaşlar bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum:DD

İyi Okumalar...
208 syf.
·1 günde·Puan vermedi
Nddndndndjdjbdjxjcjcjcncnxnxnnnxbdnxxnnddnxnjxjdjdjjxbnbbnjjcjxhxhxhzhxh️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️️
176 syf.
·Beğendi·9/10
Gerçekten çok akıcı,eğlenceli ve bol kahkahalı bir kitap.Sade olan dil,boğmayan anlatım ve heyecanlandıran bir olay örgüsü.Çalçene Pelin ile kendimi özdeşleştirdim diyebilirim.Kesinlikle okuyun,özellikle zihniniz karışıksa.Çünkü bu kitap kafa dağıtmak için bir harika.Yasemin Derya Aka,bu süreden sonra çok sevdiğim bir yazar.
176 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Çok iyi bir kitap ve çok ama çok güzel 10 yaşından küçükler için uygundur. Okumanızı tavsiye ederim arkadaşlar:):):);) 176 sayfalık bir kitap. Ve bana göre eğlenceliydi

Yazarın biyografisi

Adı:
Yasemin Derya Aka
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 8 okur beğendi.
  • 252 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 71 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.