A. S. Durmaz

A. S. Durmaz

Yazar
9.0/10
3 Kişi
·
10
Okunma
·
1
Beğeni
·
35
Gösterim
"Acılarımız büyük ama hayat devam ediyor. Ayakta kalmak ve mücadele etmek zorundayız. Yazgımızı usulca kabullenmeliyiz. Bu durumu ne kadar çabuk kabullenirsek o kadar çabuk atlatırız. Her şeyi bilenin iradesine teslim olmak zorundayız. Çünkü biliyoruz ki O, kulları için kötülük istemez. Eğer böyle olduysa böyle olması gerektiği içindir. Bize düşen güzel bir sabır ve tartışmasız bir teslimiyettir."
"Panya Ana, babam ne zaman dönecek?"
Panya Ana ellerini kurulayarak Tar'ın karşısına geçip oturdu. "Bilmiyorum ki oğlum, ne zaman döneceği belli olmuyor. Bazen iki hafta, bazen bir ay, bazen de daha fazla..."
"Dağlarda tek başına sıkılmıyor mu?"
"Hayır," dedi Panya Ana keyifle gülerek, "sıkıldığı için gidiyor zaten; daralan ve ağırlaşan ruhunu dindirmeye, arınmaya ve sakinleşmeye gidiyor. Ne derdi baban, 'Ruhu besleyen, kalbin müziğidir. Ve kalp, en güzel müziğini sessizlikte icra eder.'
480 syf.
·7/10
Yüzüklerin Efendisi tarzında,'yerli' fantastik roman kategorisinde yazılmış nadir eserlerden birisi. Aslında birkaç yıl önce okumuş olduğum bi kitap olmasından mütevellit içeriği hakkında detaylıca bilgi vermeyeceğim ama belki yıllar sonra birgün bu eserin sinemaya aktarılması bizler için ,en azından benim için, büyük bir sürpriz olabilir. Belki de Yüzüklerin Efendisi tarzında çekilmiş ilk sinema filmimiz olur. Platformdaki ilk kitap inceleme yazımın bu kitap hakkında olması açıkçası kendime karşı bir şaşkınlık hissi uyandırıyor. Yine de özgün bir konu olması içimde bi rahatlık hissi uyandırdı. Selâm ve dua ile..

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 10 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.